PODPOWIEDZI:

Seria Dobra Gra powiększa się o kolejną pozycję - Monaco

Seria Dobra Gra powiększa się o kolejną pozycję - Monaco

Do cenionej przez graczy serii Dobra Gra, trafia właśnie kolejny tytuł. Jest to gra Monaco, uznana gra niezależna, polecana przez liczne serwisy. Cenę gry ustalono na 19,90 zł.

Monaco

W niezależnej grze Monaco przyjdzie nam wcielić się w złodzieja, planujemy i uskuteczniamy wymarzony skok. Zrobić to możemy w pojedynkę lub z przyjaciółmi. Autorzy gry inspirowali się między innymi filmem Ocean’s Eleven, dlatego wielbiciele tego hitu kinowego powinni być wniebowzięci.

Monaco

»Zumba rulezzz! Zobacz naszą recenzję super gry

Warto dodać iż od serwisu Metarcitic Monaco otrzymało wysoką notę, Metascore: 83

W grze czeka na nas ponad 30 misji, w których możemy doskonalić nasze złodziejskie umiejętności. Ważne jest planowanie akcji, samo jej przeprowadzenie i oczywiście ucieczka z miejsca przestępstwa. Duży nacisk stawiany jest na współpracę graczy.

„Monaco to wyjątkowe dzieło z gatunku gier niezależnych. Gra niesamowicie pochłania, wyzwala emocje i trzyma w napięciu oraz, co najważniejsze, ma bardzo wciągający i satysfakcjonujący tryb kooperacji.” – komentuje Tomasz Gawlikowski, Kierownik Marketingu Wydawnictwa Techland. „Monaco jest istną perełką pośród gier niezależnych. Ogromnie cieszymy się, że udało się włączyć ją do naszego planu wydawniczego i niebawem zaoferować graczom w bardzo dobrej cenie.” – dodaje Gawlikowski.

Monaco

Gra Monaco jest już dostępna w sprzedaży. Wersja PC w serii "Dobra Gra" kosztuje 19,90 zł.

blog comments powered by Disqus
Seria Dobra Gra powiększa się o kolejną pozycję - Monaco