PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Test Samsung Galaxy Note 10+ - Najlepszy smartfon na rynku?

Gwiazdy na premierze HTC SENSATION XL

Gwiazdy na premierze HTC SENSATION XL

W Londynie pod koniec poprzedniego tygodnia przedstawiony został telefon komórkowegy HTC Sensation XL. W smartfonie zastosowano technologię Beats Audio, która stworzona została z myślą aby zapewnić rozrywkę jak najlepszej jakości ze świetnymi efektami dźwiękowymi w muzyce, grach i filmach. Po premierze smartfona odbyła się muzyczna impreza, w której uczestniczyło ponad 2 tysiące sympatyków urządzeń HTC.

Na imprezie leciała muzyka sławnych międzynarodowych DJ-ów oraz muzyków takich jak beatboxer Beardyman, członek zespołu Black Eyed Peas Wil.i.am, Martin Solveig, a także DJ Zedd, Fedde Le Grand, Dirty South i Nero. Na imprezie pojawiły się również światowe gwiazdy muzyki i filmu jak na przykład Lady Gaga, Cheryl Cole, Jade Ewen, Dr Dre oraz aktorzy Jeff Leach, Sadie Frost i inni.

HTC SENSATION XL4

HTC SENSATION XL3

HTC SENSATION XL

HTC Sensation XL to telefon będący centrum multimedialnym. Produkt posiada ekran o przekątnej 4,7 cala. Jest to telefon niezwykle płaski, jego grubość wynosi zaledwie 9,9mm. Telefon posiada technologię Beats Audio, w której dźwięk smartfona jest specjalnie dostrojony, tak żeby użytkownicy mogli słuchać muzyki w zamierzony przez wykonawców sposób. Razem z telefonem otrzymujemy również ultralekkie słuchawki urBeats. Wbudowany mikrofon pozwala na prowadzenie rozmów bez konieczności angażowania rąk, a panel zdalnego sterowania ControlTalk, który został usytuowany na kablu słuchawek, pozwala użytkownikom zatrzymać lub przewijać utwory, oraz odbierać rozmowy podczas słuchania muzyki. Użytkownicy telefonu mogą także informować przyjaciół o rekomendacjach muzycznych poprzez SMS-y, wiadomości poczty oraz Facebooka.

HTC-SENSATION-XL

blog comments powered by Disqus
Gwiazdy na premierze HTC SENSATION XL