PODPOWIEDZI:

Meizu Oficjalnie Prezentuje Model M5!

Meizu Oficjalnie Prezentuje Model M5!

Myśleliście, że na rynku azjatyckim króluje jedynie Xiaomi czy Huawei? Jeśli tak, to byliście w błędzie, gdyż w ostatnim czasie wiele do powiedzenia ma również mniej znany producent smartfonów - Meizu, który właśnie zaprezentował następcę modelu Meizu M3s. Jego sukcesor okazuje się być znacznie mocniejszy i większy. Jesteście zainteresowani? Zapraszam!

Wielu z Was z pewnością doskonale wie, że jestem małym fanem sprzętu rodem z kraju zwanego Państwem Środka. Dlaczego? Powodów jest wiele, ale najważniejszym jest, iż tworzone tam urządzenia są po prostu tak dobre, a nawet lepsze niż te proponowane nam przez takich producentów jak LG, Samsung czy nawet Apple! Ten ostatni musi być częstym obiektem badań tamtejszych firm… ze względu na często występujące podobieństwo do iPhone’ów. Cóż, jak już się wzorować to na najlepszym, nieprawdaż?

Głodny(-a) informacji? Ten materiał z pewnością Cię nasyci!

meizu m5 #1

Czas jednak zakończyć tę małą dygresję i przejść do wspomnianego na początku modelu Meizu M5, który jest owym następcą M3s! Smartfon został wreszcie zaprezentowany już oficjalnie przez chińskiego potentata, który nie omieszkał pochwalić się możliwościami tegoż modelu. Cała bryła nie odbiega zbytnio od trendów wyznaczonych przez Meizu. Rzucającą się w oczy różnicą w porównaniu do poprzedniego modelu jest ekran o rozmiarze 5.2 - cala, który został zaprojektowany w oparciu o technologię 2.5D! Rozdzielczość jaką oferuje ta matryca to jedynie HD 720p.

meizu m5 #2

Pragniesz zakupić niedrogi smartfon z rodzimego rynku? Ten model Cię zainteresuje!

Na uwadze należy mieć fakt, iż model ten należy do przedziału cenowego tanich słuchawek, zatem nie oczekujcie tzw. “fajerwerków” w przypadku specyfikacji, do której należy procesor MediaTek MT6750, 2/3 GB RAM oraz 16/32 GB ROM. Dodatkowo, producent pokusił się o dodanie głównego aparatu o rozmiarze obiektywu na poziomie 13 mpix, zaś od frontu ujrzymy obiektyw o rozmiarze 5 mpix. Nie zapomniano także o zainstalowaniu odpowiedniej baterii, która zapobiegnie szybkiemu rozładowywaniu się smartfonu, której pojemność wynosi 3070 mAh.

meizu m5 #3


Ekspresy do Kawy

 

Słuchawka ta ma również na swoim wyposażeniu czytnik linii papilarnych, co z pewnością zainteresuje część z Was. Ile wyniesie cena tego modelu? Wg oficjalnych informacji, smartfon będzie kosztował ok. 100 euro, co w przeliczeniu “na nasze” wychodzi lekko ponad400 złotych. Myślę, że jak za taki sprzęt, cena nie należy do wygórowanych! Smartfon będzie dostępny w pięciu wybranych kolorach: matowa czerń, miętowa zieleń, niebieski, szampańskie złoto oraz biel. Dla każdego coś dobrego! Co o tym myślicie? Chcielibyście zakupić to urządzenie? Zapraszam gorąco do komentowania, rzucenia okiem na nasze forum oraz o pozostawienie odpowiedniej łapki! ;)

blog comments powered by Disqus
Meizu Oficjalnie Prezentuje Model M5!