PODPOWIEDZI:

Zumba Fitness World Party - recenzja gry tanecznej na Xboxa 360

Ruch to zdrowie. O tym wie każdy. Gra Zumba Fitness World Party pozwala potańczyć przy kilkudziesięciu utworach i daje nam możliwość poznania różnych stylów tanecznych.Kroki pokaże nam doświadczeni instruktorzy z całego świata.

Zumba Fitness World Party

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  • Kilka stylów tanecznych
  • Prawdziwi instruktorzy
  • Bajeczne lokacje
  • Dobra oprawa audio i video
  • 40 piosenek
  • Duży wycisk
WADY
  • Brak

Zumba Fitness World Party to najnowsza gra z serii Zumba. Wydana została przez Techland na terenie Polski, gra obecnie dostępna jest na Xboxa 360 z sensorem Kinect.

W grę możemy grać w jedną, bądź dwie osoby jednocześnie. Gra we dwoje daje największą zabawę i wzmaga współzawodnictwo między graczami. Zabawa jest bardzo satysfakcjonująca i wciąga na długie godziny.

Tańczyć możemy przy aż 40 hitów, między innymi takich wykonawców jak Daddy Yankee, Marc Anthony a także Pitbull i Lady Gaga.

Zwiedzimy różne lokacje, niektóre niezwykle barwne i ciekawe. Poinstruują nas prawdziwe osoby, doświadczeni tancerze z całego świata.

Do wyboru jest kilka stylów tanecznych, Hip hop, Salsa, Capoeira, a także Cumbii i Girl funk.

Menu gry jest dość bogate, póki co skupimy się na opisaniu poszczególnych trybów.

Zumba Fitness World Party

World Tour to główny tryb rozgrywki, zabawa polega w nim na zbieraniu punktów za poszczególne tańce i odblokowywaniu kolejnych stylów i piosenek.

Rozgrywka jest długa a przejście całości to nie lada trening.

Zumba Fitness World Party

Full Class pozwala na rozegranie serii tanecznych, pobawić się możemy na różnych poziomach, różniących się długością i intensywnością tańca.

Zumba Fitness World Party

Quick Play - najszybszy tryb rozgrywki. Wystarczy wybrać dowolną piosenkę, styl tańca i jego intensywność i po prostu tańczyć.

Zumba Fitness World Party

My Zumba - pozwala między innymi nauczyć się kroków danego tańca.

Zumba Fitness World Party

Options - ustawienia gry. Możemy tu zmodyfikować kilka opcji.

Zumba Fitness World Party

zumba_fitness_world_party_PodsumowanieZumba Fitness World Party jest bez wątpienia grą wartą polecenia. Dla osób lubiących ruch i taniec jest to wręcz pozycja obowiązkowa. Jest przystępna tak dla doświadczonych tancerzy, jak i dla początkujących. Ilość styłów tanecznych i trybów pozwala dopasować poziom trudności zabawy do umiejętności graczy. Gra cechuje się także świetną oprawą audio i video. Ilość i różnorodność utworów muzycznych oraz stylów tanecznych sprawia, że nauczenie się wszystkiego potrwa naprawdę długo. Grać można praktycznie bez końca. Zumba Fitness World Party idealnie sprawi się także kiedy zaprosimy do domu gości, wtedy zabawa rozkręca się do granic możliwości. Od naszej redakcji gra otrzymuje ocenę 5/5, stając się jednocześnie jedną z czołowych gier tanecznych dostępnych na Xboxa 360 z sensorem Kinect.

blog comments powered by Disqus
Zumba Fitness World Party - recenzja gry tanecznej na Xboxa 360