PODPOWIEDZI:

Philips i AOC w czołówce wśród producentów monitorów w Polsce

Philips i AOC w czołówce wśród producentów monitorów w Polsce

Firma MMD, która odpowiada za globalną sprzedaż i marketing monitorów Philips i AOC, z dumą informuje o znacznym wzroście sprzedaży monitorów tych marek. Sprawia to, że obecnie Philips i AOC to wiceliderzy na polskim rynku monitorów.

Firma Context przeprowadziła analizę, z której wynika, że udział marki PHILIPS na rynku monitorów wzrósł o ponad 30% w trzecim kwartale 2013, w porównaniu do tego samego okresu roku, ale z roku 2012. Wynika z tego, że 10% udziałów na rynku to właśnie Philips.

Również marka AOC nie odpuszcza i notuje wzrost rzędu 27%. Philips i AOC mają więc łącznie 17% na rynku monitorów co daje pozycję wicelidera.

Umocnienie się firm Philips i AOC to również zasługa większej sprzedaży monitorów 27-calowych na naszym rodzimym rynku, gdyż w tym segmencie obie firmy czują się bardzo mocno.

philips

Poznajcie również zdanie na ten temat od przedstawiciela firmy AOC:

„W przeciwieństwie do konkurencji, firmy MMD i AOC skupiają się wyłącznie na monitorach. Pozwala to na wyspecjalizowanie się w określonej dziedzinie i przynosi pozytywne efekty w postaci zwiększenia naszego udziału w rynku” – komentuje najnowsze wyniki Paweł Ruman, Country Sales Manager MMD i AOC.

„Przyczyną sukcesu jest również odpowiednie podejście do klienta oraz zróżnicowana linia produktowa. Staramy się rozpoznać konkretne potrzeby i dostarczać nowatorskie rozwiązania, które spełnią wymagania użytkowników we wszystkich segmentach rynku. Jestem przekonany, że dzięki jasno określonej strategii marketingowej i sprzedażowej będziemy w stanie w dalszym ciągu się rozwijać i odnosić kolejne sukcesy” – dodaje Ruman.

blog comments powered by Disqus
Philips i AOC w czołówce wśród producentów monitorów w Polsce