Sony na Targach NAB 2017!

Sony na Targach NAB 2017!

Prawie na finiszu są kolejne targi technologiczne, a konkretnie NAB w słonecznym Las Vegas! Sony miało okazję zaprezentować tam szereg nowości ze świata rejestracji i przetwarzania obrazu. Zapraszam na krótki i zwięzły obraz tego, co można było zobaczyć w USA!

Wspomniane targi nie należą do najpopularniejszych, stąd niezbyt duże zainteresowanie zarówno wśród polskich mediów jak i ich odbiorców. Warto jednak powiedzieć kilka słów o produktach, które była okazja zobaczyć podczas wizyty na stoisku japońskiego koncernu Sony. Warto zauważyć, że hasłem przewodnim stanowisk Sony była wyrażenie "Beyond Definition" -  w wolnym tłumaczeniu "Ponad Definicję" 


Co myślisz o najlepszej klawiaturze pod "LAN-a"? Zapraszam serdecznie!


bezkonkurencyjne sony

Sony ostatnio nie próżnowało i stworzyło szereg nowoczesnych rozwiązań i połączyło to wraz z równie nowoczesnymi urządzeniami czy gadżetami. Poniżej postaram się umieścić zwięzły wykaz tego, co gigant z kraju kwitnącej wiśni mógł stworzyć na własną rękę. Gotowi? 


Szukasz niedrogiego telewizora 4K u konkurencji? Co powiesz na to!


Nowoczesne rozwiązania:

  • XDCAM Air – oparta na koncepcji chmury, abonamentowa platforma zapewniająca wszechstronne możliwości reporterom i producentom wiadomości.
  • System Media Backbone Hive wybrała regionalna stacja RTV Oost z Holandii, dążąca do optymalizacji produkcji wiadomości obecnie i w przyszłości.
  • System Media Backbone NavigatorX ułatwia, przyspiesza oraz usprawnia zarządzanie materiałami i organizacją pracy. 
  • System Optical Disc Archive (ODA) systematycznie zdobywa popularność.

sony beyond definition


Dlaczego warto kupić Monitor dla Gracza?

Nowoczesne urządzenia:

  • Monitory:  TRIMASTER EL OLED HD: PVM-A250/A170 LCD HD: LMD-A240/A220/A170
  • AXS-AR1 – czytnik kart pamięci AXS i SxS z łączem Thunderbolt 2
  • DVF-EL200 – ten przeznaczony do kamer F55 i F5 wizjer OLED Full HD (1920 x 1080) o wysokiej jakości ułatwia ustawianie ostrości i komponowanie ujęć.  
  • UMC-S3CA – ten nowy model kamery wideo 4K z wymiennymi obiektywami jest wyposażony w pełnoklatkowy przetwornik obrazu i odznacza się bardzo wysoką czułością. 
  • PSZ-HC1T (1 TB), PSZ-HC2T (2 TB) – nowe dyski twarde Sony o pojemności 1 i 2 TB różnią się od poprzednich modeli mocniejszą konstrukcją. 

Więc, znaleźliście coś dla siebie, co was zachwyciło? Przyznacie, że Sony postarało się i to bez dwóch zdań! Napiszcie w komentarzach co o tym sądzicie. Nie zapomnijcie także o forum i pozostawieniu łapki w górę! ;)

Jakie telewizory są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu telewizorów z 8/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które telewizory warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Samsung UE32J5200 Samsung UE32J5200Best of the best!
2LG 32LH530V LG 32LH530V Sprawdź sam
3PHILIPS 32PHH4101 PHILIPS 32PHH4101 Ten ma niezłą cenę!
4LG 55EG910V LG 55EG910V Polecany model
5LG 32LH500D LG 32LH500D Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: TOP 30 Telewizorów - Zobacz Co Kupić!

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more