PODPOWIEDZI:

iRobot Roomba e5 - Nowy inteligentny odkurzacz automatyczny

iRobot Roomba e5 - Nowy inteligentny odkurzacz automatyczny

iRobot to niekwestionowany lider w dziedzinie odkurzaczy automatycznych. Na rynku pojawił się kolejny model, jednak czy może nas czymś jeszcze zaskoczyć? Tego dowiecie się w dzisiejszym newsie!

Wszyscy doskonale wiemy, że odkurzacze automatyczne zyskują na popularności, głównie ze względu na oszczędność naszego czasu, a przede wszystkim wysiłku. To niewielkie autonomiczne urządzenie w znaczny sposób ułatwia codzienne obowiązki.

Sprawdź też inne iRoboty >>>

iRobot nie osiadł na laurach i proponuje nam kolejny robot sprzątający, a mianowicie model e5.

odkurzacz automatyczny iRobot Roomba e5

Czym może zaskoczyć Irobot Roomba e5?

Odkurzacz automatyczny iRobot Roomba e5 kładzie nacisk na coraz to nowsze technologie. To co zmieniło się, zwłaszcza w porównaniu do robotów Roomba z serii 600, to:

  • siła ssania - jest ona aż 5-krotnie większa, dzięki czemu mamy gwarancję precyzji
  • wydajny filtr - wyłapujący wszelkiego rodzaju zabrudzenia, nawet te niewidzialne ludzkim okiem
  • 3-stopniowy system sprzątania - zapewnia dokładne usuwanie zabrudzeń z każdego rodzaju podłóg
  • szczotka boczna - jest wprawiana w wirujące ruchy, za sprawą których brud znajdujący się przy krawędziach, nie będzie stanowił problemu
  • jeszcze więcej czujników - model e5 w pełni zasługuje na miano inteligentnego urządzenia, poradzi sobie ze sprzątaniem pod meblami i jest w stanie podejmować 60 decyzji na sekundę, imponujące, prawda?
  • system Dirt Detect - informuje naszego robota o największych zabrudzeniach w domu, oczywiście w celu dokładnego wysprzątania
  • pojemnik na zabrudzenia - zastosowano zmywalny pojemnik, zatem jego czyszczenie będzie dziecinnie proste
  • samodzielna nawigacja do stacji w celu naładowania - tutaj zaskoczenia raczej nie ma, ale warto wspomnieć o tym rozwiązaniu

Nie można również zapomnieć o module łączności bezprzewodowej, dzięki czemu przy użyciu aplikacji mobilnej iRobot HOME, jesteśmy w stanie na przykład ułożyć harmonogram pracy urządzenia.

praca dokurzacza iRobot Roomba e5

Prezentacja możliwości iRobot Roomba e5

Wiodący producent nie próżnuje, czego przykładem jest ulepszony najnowszy model. A ile musimy zapłacić za taki luksus? Cena katalogowa wynosi 2499 złotych.

Wiele modeli robotów sprzątających możecie prześledzić w naszych rankingach najlepszych odkurzaczy automatycznych. Czekamy również na Wasze komentarze, odnośnie tego typu urządzeń, jesteście ich zwolennikami czy może wolicie klasyczne odkurzacze?

blog comments powered by Disqus
iRobot Roomba e5 - Nowy inteligentny odkurzacz automatyczny