PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Telewizor vs Monitor - Co lepsze do grania?

Technologia Miracast i 7-watowe głośniki ONKYO w nowych monitorach AOC

Technologia Miracast  i 7-watowe głośniki ONKYO w nowych monitorach AOC

Firma AOC zaprezentowała właśnie dwa zaawansowane technologicznie monitory z matrycą IPS i wbudowanymi w podstawę dwoma 7-watowymi głośnikami ONKYO. Oferują one również technologię Miracast i posiadają bardzo dobre specyfikacje. W poniższym newsie znajdziecie o nich więcej informacji.

AOC i2473Pwm oraz i2473Pwy to nowe modele od firmy AOC, które wyposażone zostały w matrycę o przekątnej 23,8 cala (60,5 cm). Maksymalna jasność podświetlenia zastosowanej w nich matrycy IPS to 250 cd/m², a jej czas reakcji wynosi 5 milisekund GTG. Kąty widzenia w pionie oraz poziomie wynoszą natomiast 178°. Takie parametry gwarantują obraz wysokiej jakości.

Nowością jest zastosowanie w podstawkach obu modeli głośników renomowanej japońskiej firmy ONKYO o mocy 7 watów. Skutecznie spotęgują one wrażenia podczas grania czy oglądania filmów.

AOC i2473Pwm

Model AOC i2473Pwy jest dodatkowo wyposażony w przydatną funkcję Miracast, która umożliwia bezprzewodowe przesyłanie dźwięku i obrazu w rozdzielczości Full HD z kompatybilnych urządzeń takich jak notebooki, smartfony czy tablety. Szybkie przeniesienie filmu z wakacji zapisanego na smartofnie na ekran monitora nie będzie więc żadnym problemem.

Przejrzyj też najnowsze rankingi monitorów

Monitory posiadają też wszystkie najważniejsze złączą, w tym D-SUB czy dwa HDMI oraz spełniają normę jakości TCO 6.0 i posiadają certyfikat Energy Star 6.0 potwierdzający ich energooszczędność.

Sugerowane ceny detaliczne monitorów AOC i2473Pwm i i2473Pwy to kolejno 910 i 1119 zł brutto.

Specyfikacje techniczne monitorów:

specyfikacja

blog comments powered by Disqus
Technologia Miracast i 7-watowe głośniki ONKYO w nowych monitorach AOC
Autor: Łukasz