PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Weekendowe Promocje na sprzęt RTV i AGD

Nowości od firmy Asus na rok 2014

Nowości od firmy Asus na rok 2014

Firma Asusa przygotowała parę nowości na rok 2014, które wpłyną na jakość domowej rozrywki, korzystania z gier czy codziennej pracy. Większość z nich została zaprezentowana już na targach CES 2014. Prześledźmy jeszcze raz nowości od marki Asus.

Urządzeniem, które zwróciło dużą uwagę graczy, wśród nowości Asusa, był monitor PB287Q. Ma on 28 cali i obsługuje wysoką rozdzielczość 4K, która znacznie przewyższa Full HD. Obraz jest tu bardzo szczegółowy. Monitor wyposażono w szerokie opcje łączności, w tym złącza HDMI i HDMI/MHL. Czas reakcji również nie zawodzi i wynosi zaledwie 1 ms.

Asus PB287Q

Warto wspomnieć też o projektorze S1, który potrafi wyświetlać 41-calowy obraz z odległości zaledwie 1 metra, a do tego uruchamia się bardzo szybko. Po pełnym naładowaniu może pracować nawet trzy godziny.

Asus zamierza też znacznie rozszerzyć gamingową serię ROG. Ciekawym urządzeniem jest Front Base Dual-Bay Gaming Panel, kompatybilny ze wszystkimi płytami głównymi ROG Maximus VI (chipset Z87) oraz z Rampage IV Black Edition, który dostarczy graczom bieżących informacji i zapewni łatwą kontrolę, dzięki 4-calowemu wyświetlaczowi. Urządzenie mieści się w dwóch zatokach 5,25".

Front Base Dual-Bay Gaming Panel

Wśród nowości jest także niezwykle wydajna karta graficzna Poseidon GTX 780 z DirectCU H2O. To propozycja z hybrydowym, wydajnym systemem chłodzącym, który wykorzystuje powietrze lub wodę. Zastosowany procesor graficzny to NVIDIA GeForce GTX 780. Karta oferuje także najnowocześniejsze technologie ROG.

Asus ROG Poseidon GTX 780

Nie można także zapomnieć o płycie głównej Z87-Deluxe/SATA Express, która wykorzystuje interfejs peryferyjny nowej generacji, który obsługuje transfer danych z prędkością do 1000MB/s.

blog comments powered by Disqus
Nowości od firmy Asus na rok 2014