PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Test BenQ W2700 - Projektor dla bardziej wymagających kinomaniaków

BenQ MX522P - funkcjonalny projektor z bardzo atrakcyjną ceną

BenQ MX522P - funkcjonalny projektor z bardzo atrakcyjną ceną

BenQ MX522P to bez wątpienia bardzo nowoczesny projektor o dobrej specyfikacji. Do jego zalet dochodzi również bardzo przystępna cena. Dowiedzcie się więcej o tym urządzeniu z naszego newsa i sami zdecydujcie czy jest ono dla Was opłacalne.

BenQ MX522P to nowoczesny projektor o podstawowej rozdzielczości XGA (1024x768), jasności 3000 ANSI lumenów i kontraście 13 000:1. Są tu również głośniki 2W i gniazdo HDMI, które obsługuje trójwymiarowe projekcje HDMI 3D Full HD Blu-ray.

Jak większość nowoczesnych projektorów od firmy BenQ, model MX552P został wyposażony w technologię BenQ SmartEco, która optymalizuje moc lampy przy zapewnieniu najlepszej jakości i jasności obrazu. Pozytywnie wpływa to na żywotność lampy raz zmniejszenie zużycia energii elektrycznej. Jest też tryb LampSave, który skutkuje wydłużeniem pracy lampy aż do 10 000 godzin.

BenQ MX522P

Inne przydatne funkcje i tryby, które pozwolą na oszczędzanie energii i zostały zastosowane w omawianym projektorze to m.in.: Eco Blank Mode (szybkie wygaszanie ekranu by skupić uwagę audytorium na prowadzącym), No Source Detected Mode (projektor automatycznie przechodzi w tryb Eco Blank Mode jeśli przez trzy minuty nie wykrywa sygnału) czy Stanby Mode (zużycie energii poniżej 0,5 W).

Przy swojej dobrej specyfikacji i wielu funkcjach, model BenQ MX522P jest urządzeniem eleganckim i smukłym. Nie zajmie nam więc dużo miejsca, a dodatkowo ozdobi pomieszczenie swoim designem.

Projektor dostępny jest w Polsce w sugerowanej cenie detalicznej: 1829 zł. Gwarancja 36 miesięcy w trybie door-to-door, na lampę 12 miesięcy lub 2.000 godzin pracy.

blog comments powered by Disqus
BenQ MX522P - funkcjonalny projektor z bardzo atrakcyjną ceną
Autor: Łukasz