PODPOWIEDZI:
JVC LT-55VAO9200 55" OLED TELEWIZOR

Popularne dongle Measy U2B i U4A w nowej odsłonie

Popularne dongle Measy U2B i U4A w nowej odsłonie

Jedne z najpopularniejszych dongli firmy Measy - modele U4A oraz U2B - pojawiły się w nowej odsłonie. W porównaniu z poprzednią serią, obie przystawki do Smart TV posiadają zewnętrzne anteny, wzmacniające odbiór sygnału Wi-Fi. Przeczytajcie poniższego newsa, by dowiedzieć się o nich więcej.

Dongle Measy U2B i U4A są na naszym rynku od jesieni 2013 i cieszą się sporą popularnością. Ich producent postanowił wypuścić odświeżone wersje obu dongli z dodatkowymi antenami, wzmacniającymi odbiór sygnału Wi-Fi. Dzięki temu, idealnie nadadzą się do większych mieszkań czy domów jednorodzinnych, działając stabilnie nawet w pomieszczeniach znacznie oddalonych od routera.

Measy U2B

Warto też krótko omówić specyfikację obu dongli. Measy U2B to przystawka, którą wyposażono w dwurdzeniowy procesor RockChip RK3066, taktowany zegarem 1,6 GHz, 1 GB pamięci RAM czy system Android 4.2. Inne zalety tego urządzenia to między innymi moduł Bluetooth, 8 GB pamięci flash, port USB czy czytnik kart pamięci.

Measy U4A posiada natomiast czterordzeniowy procesor RockChip RK3188, taktowany częstotliwością 1,6 GHz. Wspomagany jest 1 GB pamięci RAM. Mamy tu również 4 GB pamięci flash oraz moduł Bluetooth 4.0 o przepustowości na poziomie 200 kbps i zasięgu działania do 100 m.

Measy U2B 2

Measy U2B i Measy U4A objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta i są już dostępne w polskich sklepach.

Measy U2B - 249 zł

Measy U4A - 315 zł

blog comments powered by Disqus
Popularne dongle Measy U2B i U4A w nowej odsłonie