PODPOWIEDZI:

Świetne słuchawki Asus Cerberus na wyciągniecie ręki - nowy konkurs Asusa

Świetne słuchawki Asus Cerberus na wyciągniecie ręki - nowy konkurs Asusa

Firma Asus przygotowała właśnie nowy konkurs, w którym będziemy mogli wykazać się swoją kreatywnością. Nagroda jest atrakcyjna, bo mowa o gamingowych słuchawkach Asus Cerberus. W puli nagród znalazło się 10 zestawów słuchawkowych , a sama akcja związana jest z ich premierą na polskim rynku. Przeczytajcie naszego newsa, by dowiedzieć się więcej o nowym konkursie.

Który gracz nie chciałby zostać nowym posiadaczem niezwykle zaawansowanych słuchawek gamingowych Asus Cerberus? W najbliższym czasie będzie to możliwe, gdyż ich producent przygotował dla nas konkurs.

Co należy zrobić? Konkursowe zadanie spodoba się osobom kreatywnym. Trzeba bowiem przedstawić w dowolny sposób: za pomocą filmu, tekstu lub grafiki, czym powinny charakteryzować się dobre słuchawki gamingowe. Spośród nadesłanych zgłoszeń wyłonione zostanie 10, których autorzy wykażą się największą pomysłowością i inwencją. Zwycięzcę wybiorą internauci. Warto dodać, że dziesiątka laureatów stanie do dodatkowej rywalizacji o nagrodę niespodziankę.

ASUS Cerberus 2

I etap zabawy potrwa do 7 marca 2014 r. Lista laureatów zostanie ogłoszona do 11 marca 2014 r. Wręczenie nagród odbędzie się 16 marca 2014 r. na stoisku firmy ASUS podczas imprezy Intel Extreme Masters 2014 w katowickim Spodku. II etap zostanie zakończony 31 marca 2014 r., a zwycięzcę poznamy najpóźniej 4 kwietnia 2014 r.

ASUS Cerberus to świetnie wyglądające słuchawki nauszne stworzone z myślą o zapalonych graczach, którzy pragną usłyszeć każdy szczegół podczas swojej wirtualnej rozgrywki. Zapewniają użytkownikom elastyczność i są kompatybilne z komputerami PC, MAC, urządzeniami mobilnymi, a nawet konsolą do gier PlayStation 4. Mają także wysokiej jakości wbudowany mikrofon, który eliminuje zewnętrzne zakłócenia. Sama jakość dźwięku stoi na bardzo wysokim poziomie.

ASUS Cerberus

Specyfikacja:

• Przetworniki neodymowe 60mm

• Odczepiany mikrofon z filtrem

• Mikrofon na kablu z wyłącznikiem

• Całkowita długość kabla 2,5m

• 3.5mm, 4-biegunowe złącze mikrofonu i słuchawek z kablem 1,2m

• Zawiera przedłużacz Y o długości 1,3m z osobnymi wtyczkami mikrofonu i słuchawek

• Kompatybilne z większością smartfonów, tabletów, komputerów stacjonarnych i laptopów.

• Waga: 266g (z kablem)

blog comments powered by Disqus
Świetne słuchawki Asus Cerberus na wyciągniecie ręki - nowy konkurs Asusa