PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Odkurzacze wodne - Piorące, dla alergików, dla posiadaczy zwięrząt |TOP 5|

Mad Catz Tritton Kama - świetne gamingowe słuchawki dla konsolowców

Mad Catz Tritton Kama - świetne gamingowe słuchawki dla konsolowców

Mad Catz Tritton Kama to kolejne gamingowe słuchawki w ofercie firmy Mad Catz. Tym razem są one dedykowane dla posiadaczy konsol PS 4 i PS Vita, ale sprawdzą się również przy korzystaniu z urządzeń mobilnych typu smartfon, tablet czy odtwarzacz mp3.

Mad Catz Tritton Kama to świetnie wyglądające, bardzo nowoczesne słuchawki dedykowane użytkownikom konsol PS4 oraz PS Vita. Wyposażone w parę precyzyjnie dostrojonych, 40 mm głośników oferują krystalicznie czysty dźwięk i dynamiczny bas, który zaskoczy niejednego gracza.

Mad Catz Tritton Kama

Mad Catz Tritton Kama to słuchawki zaprojektowane głównie pod kątem rozgrywki sieciowej multiplayer dlatego mamy tu wysokiej klasy mikrofon.

Komfort użytkowania również nie zawodzi. W pełni regulowana konstrukcja umożliwia rozciągniecie pałąka o dodatkowe 1,25 cm z każdej strony, aby optymalnie dopasować je do wielkości głowy. Są tu też miękkie, obrotowe nauszniki, które układają się do kształtu głowy i skutecznie izolują odgłosy z zewnątrz. Instalacja i konfiguracja headsetu jest banalnie prosta, dzięki komunikacji typu Plug&Play.;

Mad Catz Tritton Kama 2

Produkt jest objęty 2 letnią gwarancją, a sugerowana cena detaliczna wynosi 129 zł.

blog comments powered by Disqus
Mad Catz Tritton Kama - świetne gamingowe słuchawki dla konsolowców
Autor: Łukasz