PODPOWIEDZI:

Samsung GALAXY NotePRO i TabPRO - kolejne wersje nowoczesnych tabletów

Samsung GALAXY NotePRO i TabPRO - kolejne wersje nowoczesnych tabletów

Tablety Samsung GALAXY NotePRO i TabPRO bez wątpienia wprowadziły spore ożywienie na światowym rynku tabletów. Samsung poinformował właśnie o wprowadzeniu nowych wersji w tych seriach urządzeń - NotePRO 12,2” oraz TabPRO 12,2, 10,1 i 8,4. Dowiedzcie się o nich więcej z naszego newsa.

Cechą wyróżniająca najnowsze tablety firmy Samsung jest to, że zastosowano w nich po raz pierwszy na świecie wyświetlacz WQXGA o przekątnej 12,2 cala w formacie 16:10. Zapewnia on krystalicznie wyrazisty obraz o rozdzielczości 2560x1600, zbudowany z ponad 4 milionów pikseli. Czyni to te urządzenia bardzo wszechstronnymi i przede wszystkim multimedialnymi. Warto zauważyć, że zostało to zawarte w smukłej i niezwykle eleganckiej obudowie.

Dowiedz się więcej o obu najnowszych seriach tabletów Samsunga!

Duży ekran idealnie dostosujemy pod swoje preferencje dzięki zoptymalizowanemu interfejsowi Content Home. Content Home UX umożliwia organizowanie ulubionych pozycji na poręcznym panelu, pozwalającym na wyświetlanie informacji z kanałów informacyjnych lub najświeższych wiadomości. Przeglądanie prasy w elektronicznym wydaniu będzie więc niezwykle komfortowe, tak samo jak czytanie e-booków.

Samsung GALAXY NotePRO (12.2)

Tablety Samsung GALAXY NotePRO (12.2) i TabPRO niosą za sobą również różnorodne narzędzia, które pomagają użytkownikowi zwiększyć wydajność pracy i efektywność w działaniu. Są wśród nich: funkcja Multi Window, rysik S Pen, Remote PC, platforma Cisco WebEx Meetings czy Samsung e-Meeting.

GALAXY NotePRO i TabPRO będą dostępne w różnych opcjach łączności: WiFi lub WiFi + LTE. Użytkownicy będą mogli wybierać między 12,2 calowym GALAXY NotePRO z rysikiem S Pen lub tabletami bez rysika - GALAXY TabPRO 10,1 cali lub 8,4 cala.

Opcjonalne akcesoria GALAXY NotePRO i TabPRO pozwalają jeszcze bardziej zwiększyć wydajność urządzeń. Są to różnorodne Book Covers, USB LAN HUB, Universal BT Keyboard i S Action Mouse (akcesoria różnią się w zależności od modelu).

Urządzenia pojawią się w pierwszym kwartale 2014 roku na całym świecie.

blog comments powered by Disqus
Samsung GALAXY NotePRO i TabPRO - kolejne wersje nowoczesnych tabletów