PODPOWIEDZI:
HIT Dnia - promocje w sklepie RTV Euro AGD

SAPPHIRE R7 250 Ultimate - cicha i niedroga karta graficzna

SAPPHIRE R7 250 Ultimate - cicha i niedroga karta graficzna

SAPPHIRE R7 250 Ultimate to kolejna karta graficzna z serii R od firmy Sapphire, która tym razem jest kierowana do osób, które cenią cichą pracę swojego komputera. Model ten oferuje bowiem praktycznie bezgłośną pracę, dzięki swej konstrukcji i zastosowanych technologii.

SAPPHIRE R7 250 Ultimate to karta graficzna cechująca się korzystnym stosunkiem ceny do jakości. Jest to również pierwszą na rynku karta z serii R oferującą pasywny system chłodzenia z wykorzystaniem ciepłowodów i radiatora bez dodatkowego wentylatora. Skutkuje to bezgłośną pracą. Jest to idealna karta graficzna do komputerów typu media center / HTPC, w których istotne jest zachowanie jak najcichszej pracy.

SAPPHIRE R7 250 Ultimate

Zobacz recenzję wydajnej, gamingowej karty graficznej z serii R9 od Sapphire!

Również okazjonalni gracze będą zadowoleni. Model SAPPHIRE R7 250 Ultimate posiada procesor graficzny taktowany z częstotliwością 800 MHz oraz 1 GB pamięci GDDR5 taktowanej zegarem 1125 MHz (efektywna przepustowość 4.5 GB/s). Według informacji producenta jest to najszybszy chłodzony pasywnie model karty graficznej ze 128-bitową magistralą pamięci dostępny na rynku.

SAPPHIRE R7 250 Ultimate

SAPPHIRE R7 250 niesie też za sobą wiele usprawnień, które są w każdej karcie graficznej z serii R7. Najważniejsze z nich to między innymi:

– pełna zgodność z bibliotekami DirectX 11.2 , OpenGL 4.2 i standardem OpenCL 1.2 , systemem Windows 8.1 oraz z interfejsem programowania aplikacji Direct Compute 11.1 ,

– standard HDMI 1.4a wspierający projekcję stereoskopowego obrazu 3D przy odświeżaniu 120 Hz (po 60 Hz na każde oko) i umożliwiający podłączenie wyświetlaczy 4K nowej generacji za pomocą pojedynczego wyjścia HDMI 1.4a lub DisplayPort 1.2 HBR2,

– pełna zgodność ze złączem PCI-Express 3.0

blog comments powered by Disqus
SAPPHIRE R7 250 Ultimate - cicha i niedroga karta graficzna