PODPOWIEDZI:

Studio GALAXY podczas Zimowych Igrzysk Olimpijskich Soczi 2014

Studio GALAXY podczas Zimowych Igrzysk Olimpijskich Soczi 2014

Samsung jak zwykle nie opuszcza największych imprez sportowych i również na rozpoczynających się igrzyskach, chce urozmaicić kibicom i sportowcom pobyt w Soczi. Przygotowane zostało bowiem wielkie studia GALAXY z najnowocześniejszymi rozwiązaniami firmy Samsung.

Studio GALAXY znajduje się w Parku Olimpijskim i stanowi centralny punkt swojej kampanii związanej z XXII Zimowymi Igrzyskami Olimpijskimi Soczi 2014. Stworzono je tak, by odwiedzający mogli swobodnie korzystać z najnowszych urządzeń mobilnych marki tworząc, rejestrując i udostępniając w mgnieniu ka swoje olimpijskie wrażenia.

Studio Galaxy

Można więc stwierdzić, ze Studio GALAXY stworzone przez Samsunga to doskonała rozrywka dla każdego. Zróżnicowana oferta skutecznie wzbogaci fanom sportu przeżycia podczas zawodów w Soczi. Jest tam wiele innowacyjnych technologii. Odwiedzający będą mogli na przykład spróbować swoich sił w zimowych dyscyplinach olimpijskich, a następnie wesprzeć sportowców pozdrowieniami z aplikacji Samsung „ChatON” w Strefie Kibica. Samsung proponuje to miejsce również samym sportowcom, którzy mogą się tam skutecznie rozluźnić przed walką o medale lub ochłonąć już po niej.

Studio Galaxy 2

Z dumą towarzyszę firmie Samsung w otwarciu Studio GALAXY w Parku Olimpijskim i bardzo cieszę się z mojego uczestnictwa w dzisiejszym wydarzeniu inaugurującym lokalną kampanię Samsunga w Soczi. Jako sportowiec doceniam wysiłki firmy na rzecz zapewnienia zarówno sportowcom jak i kibicom niezapomnianych wrażeń olimpijskich. Pełen wachlarz różnorodnych działań w ramach studia z pewnością pomoże nam zachować niezapomniane wspomnienia z tych zawodów - powiedziała Maria Szarapowa, słynna tenisistka, która uczestniczyła w ceremonii otwarcia studia GALAXY

Warto też dodać, że poza głównym Studio GALAXY w Parku Olimpijskim, Samsung przygotował jeszcze trzy tego typu obiekty: w wiosce olimpijskiej na wybrzeżu, w wiosce górskiej, a także na placu przed Muzeum Sztuki w Soczi.

blog comments powered by Disqus
Studio GALAXY podczas Zimowych Igrzysk Olimpijskich Soczi 2014