PODPOWIEDZI:

Nowoczesny tablet HUAWEI MediaPad 10 Link już na polskim rynku

Nowoczesny tablet HUAWEI MediaPad 10 Link już na polskim rynku

HUAWEI MediaPad 10 Link to stylowy tablet o wielu zaletach - są tu wydajne podzespoły, 10,1-calowy ekran wysokiej jakości czy LTE. Na razie urządzenie dostępne jest w ofercie Plusa i Cyfrowego Polsatu. Przeczytajcie naszego newsa i sami oceńcie czy urządzenie jest warte uwagi. Zapraszamy.

HUAWEI MediaPad 10 Link to bez wątpienia bardzo wszechstronny i nowoczesny tablet. Zastosowano tu bowiem wydajny 4-rdzeniowy procesor o częstotliwości taktowania 1,5 GHz. Komfort codziennego korzystania podnosi dodatkowo obsługa przez tablet technologii LTE Kat. 4. Skutkuje to szybkim dostępem do najnowszych informacji ze świata, poczty elektronicznej czy mediów społecznościowych z każdego miejsca.

HUAWEI MediaPad 10 Link 2

Kolejną zaletą jest ekran tabletu. Jest to bowiem 10,1-calowy ekran HD IPS o rozdzielczości 1280 × 800 pikseli, który pozwala oglądać filmy w jakości Full HD. Dodatkowo mamy tu wysokiej jakości dźwięk przestrzenny dzięki technologii Dolby Link. System zużycia energii bardzo dobrze zoptymalizowano, dzięki czemu na jednym ładowaniu możemy oglądać filmy przez 10 godzin.

HUAWEI MediaPad 10 Link działa w oparciu o popularny system operacyjny Android 4.1 Jelly Bean. Tablet posiada autorski interfejs HUAWEI Emotion UI 1.6, który ułatwia i przyspiesza codzienne korzystanie z urządzenia. Warto też wspomnieć o możliwości wykonywania połączeń telefonicznych czy edycji plików pakietu Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint) oraz PDF.

HUAWEI MediaPad 10 Link

Aktualnie tablet dostępny jest w ofertach Plusa oraz Cyfrowego Polsatu.

Najważniejsze cechy urządzenia:

Wyświetlacz: 10.1” (1280 x 800)

System Operacyjny: Android 4.1 + Huawei Emotion UI

Procesor: 4-rdzeniowy 1,5 GHz

Aparat główny: 3 Mpix, przedni: 0,3 Mpix

Multimedia: Odtwarzanie filmów w jakości Full HD

Pamięć RAM: 1 GB, ROM: 16 GB, obsługa kart microSD

Wymiary, waga; 257,4 ×175,9×9,9 mm / ~ 640 g

Prędkość pobierania danych:

LTE 150 Mb/s

DC-HSPA+ 42 Mb/s

blog comments powered by Disqus
Nowoczesny tablet HUAWEI MediaPad 10 Link już na polskim rynku