PODPOWIEDZI:

Nowa Black Edition od Samsunga - smartfony Samsung GALAXY S4 i GALAXY S4 mini w nowej odsłonie!

Nowa Black Edition od Samsunga - smartfony Samsung GALAXY S4 i GALAXY S4 mini w nowej odsłonie!

Telefony Samsunga z serii Galaxy są na naszym rynku niezwykle popularne. Szczególnie popularne są takie modele jak Samsung GALAXY S4 czy GALAXY S4 mini. Ich producent poinformował właśnie, że pojawią się one w specjalnej edycji - Black Edition, która ma jeszcze bardziej podkreślać klasę i elegancję smartfonów.

Smartfony Samsung GALAXY S4 i GALAXY S4 mini mają być dostępne w specjalnej Black Edition. Co to oznacza i czym ich design będzie się wyróżniał? Tył obudowy oraz ramka modeli GALAXY S4 i S4 mini Black Edition mają być wykończone teksturowanym, skóropodobnym materiałem o wysokiej jakości. To eleganckie rozwiązanie może zwrócić uwagę sporego grona użytkowników.

samsung black edition

Sam design oraz wykonanie smartfonów to nie wszystko. W Black Edition będą także dostępne specjalne tapety oraz dzwonki. GALAXY S4 i S4 mini Black Edition sprzedawane są w cienkim, czarnym opakowaniu wraz z zestawem czarnych akcesoriów – ładowarką, przewodem i słuchawkami.

Przeczytaj o ekskluzywnej wersji Gold popularnej S4

Przypomnijmy sobie najważniejsze cechy obu smartfonów

Smartfon GALAXY S4 to niezwykle nowoczesny smartfon o wielu innowacyjnych funkcjach czy technologiach. Urządzenie wyposażono w 5-calowy wyświetlacz Super AMOLED o rozdzielczości Full HD (441ppi), zapewniający optymalny odbiór obrazu. Zdjęcia robimy za pomocą aparatu 13 mpix. Mamy tu również zaawansowaną obsługę gestów oraz wydajność na wysokim poziomie.

samsung black edition 2

Smartfon GALAXY S4 mini ma z kolei 4,3-calowy wyświetlacz qHD Super AMOLED i waży zaledwie 107 gramów - dzięki temu jest niezwykle mobilny i wygodny w obsłudze. Ten niewielki telefon jest jednak bardzo wydajny za sprawą dwurdzeniowego procesora 1,7 GHz, który szybko i sprawnie wykonuje skomplikowane operacje obliczeniowe. Zastosowano tu również wiele przydatnych funkcji, które są dostępne w GALAXY S4.

GALAXY S4 i GALAXY S4 mini Black Edition trafią do sprzedaży w wybranych krajach już w lutym.

blog comments powered by Disqus
Nowa Black Edition od Samsunga - smartfony Samsung GALAXY S4 i GALAXY S4 mini w nowej odsłonie!