PODPOWIEDZI:
JVC LT-55VAO9200 55" OLED TELEWIZOR

Nowe monitory dotykowe firmy AOC z serii AOC myTouch

Nowe monitory dotykowe firmy AOC z serii AOC myTouch

Firma AOC, która jest bardzo uznana na rynku monitorów, wprowadza właśnie na nasz rynek dwa nowe monitory z serii myTouchDisplay - modele AOC i227Pwhut oraz i2472Pwhut. Oba są certyfikowane pod Windows 8 i posiadają bardzo dobre specyfikacje. Przeczytajcie naszego newsa i dowiedźcie się o nich więcej.

Połączenie dotykowego ekranu z systemem Windows 8 to świetna sprawa. Takie rozwiązanie znacznie zwiększa komfort pracy z tym systemem. Nowe monitory AOC myTouchDisplay rozpoznają do 10 punktów dotykowych jednocześnie, co pozwala na intuicyjne korzystanie z wszelkiego rodzaju aplikacji czy gier. Również pisanie staje się bardziej wygodne i dokładniejsze.

Przeczytaj i obejrzyj test gamingowego monitora AOC G2460P

Seria monitorów myTouchDisplay od firmy AOC poszerzyła się właśnie o dwa modele - 21,5 calowyAOC i227Pwhut oraz 23,6-calowyAOC i2472Pwhut. Oba certyfikowane są pod Windows 8. Obsługują rozdzielczość Full HD oraz mają matrycę IPS. Szczytowy kontrast dynamiczny wynosi tu aż 50 000 000:1, a statyczny 1000:1. Są tu także szerokie kąty widzenia wynoszące 178º oraz wierne odwzorowanie kolorów. Maksymalna jasność podświetlenia matrycy to 250 cd/m², a jej czas reakcji zamyka się w 5 milisekundach.

AOC i227Pwhut

Jeżeli chodzi o dostępne złącza, to źródła obrazu można podłączyć za pomocą złącza D-Sub lub dwóch dostępnych portów HDMI, a jeden z nich ma dodatkowo funkcję MHL. Dodatkowe wyposażenie obejmuje wbudowane głośniki, 4 porty USB (2x USB2.0, 2x USB3.0) oraz wyjścia audio i słuchawkowe.

To nie wszystkie zalety nowych monitorów firmy AOC. Pozwalają one także na prowadzenie telekonferencji, dzięki wbudowanemu mikrofonowi i kamerce internetowej rejestrującej obraz w rozdzielczości 720p. Znacznie zwiększa to ich przydatność i zastosowanie.

Gwarancja:

Monitory objęte są trzyletnią gwarancją producenta.

Ceny:

Sugerowana cena detaliczna monitora AOC i227Pwhut to 1689 zł, natomiast cena modelu i2472Pwhut wynosi 1849 zł brutto.

blog comments powered by Disqus
Nowe monitory dotykowe firmy AOC z serii AOC myTouch