PODPOWIEDZI:

Samsung GALAXY Core LTE - szybki internet, wydajność oraz spory ekran

Samsung GALAXY Core LTE - szybki internet, wydajność oraz spory ekran

Firma Samsung zaprezentowała właśnie smartfon Samsung GALAXY Core LTE. Czym ten model się wyróżnia? Ma spory pakiet innowacyjnych funkcji, technologię LTE, wydajne podzespoły czy duży ekran wysokiej jakości. Przeczytajcie poniższego newsa, by dowiedzieć się o nim więcej.

Samsung GALAXY Core LTE to idealny smartfon dla osób, które często korzystają z internetu, chcą go mieć zawsze przy sobie i cenią szybki transfer danych. W GALAXY Core LTE jest to możliwe dzięki zastosowaniu zaawansowanych rozwiązań LTE w sieciach LTE kategorii 4. Jest tu także wydajny dwurdzeniowy procesor 1,2 GHz, dzięki któremu strony www również ładują się szybciej.

Samsung GALAXY Core LTE

Nowy smartfon Samsunga oferuje też sporą multimedialność oraz funkcjonalność. Jest tu duży wyświetlacz qHD o przekątnej 4,5 cala, zoptymalizowany do wyświetlania filmów w formacie 16:9, a także wytrzymała bateria o pojemności 2100 mAh. Nie można zapomnieć o takich technologiach jak NFC oraz S Beam. Jest tu również Bluetooth 4.0 czy A-GPS + GLONASS.

Trzeba przyznać, że Samsung GALAXY Core LTE prezentuje się znakomicie. Przyciąga uwagę elegancką formą obudowy, wykończonej od spodu miękką w dotyku imitacją skóry. Dzięki temu smartfon doskonale leży w dłoni. Jest tu także aparat z matrycą o rozdzielczości 5 megapikseli, posiadający inteligentne funkcje takie jak Sound & Shot, Best Photo, Continuous Shot, Panorama oraz Buddy Photo Share.

Samsung GALAXY Core LTE 2

GALAXY Core LTE będzie dostępny w białej i czarnej wersji kolorystycznej w całej Europie, w Rosji oraz w wybranych krajach Azji. Na niektórych rynkach GALAXY Core LTE będzie oferowany pod nazwą GALAXY Core 4G.

blog comments powered by Disqus
Samsung GALAXY Core LTE - szybki internet, wydajność oraz spory ekran