PODPOWIEDZI:

Nadchodzi Intel Extreme Masters! Zapraszamy do Katowic

Nadchodzi Intel Extreme Masters! Zapraszamy do Katowic

14,15 i 16 marca to ważne dnia dla fanów elektronicznej rozrywki. W tych dniach odbędzie się w katowickim spodku wyjątkowa impreza Intel Extreme Masters! Wstęp jest wolny, a event uświetnią takie firmy jak: Roccat, oraz Gaijin Entertainment.

Intel Extreme Masters to przede wszystkim turnieje, wielkie święto eSportu. Gracze z całego świata staną do wirtualnych batalii, stawka jest nie mała, pula nagród wynosi 1.5 miliona złotych!

Podczas imprezy nieodłączna będzie firma Roccat, wraz ze swoimi świetnymi akcesoriami gamingowymi. Natomiast Gaijin Entertainment, twórca świetnego MMO War Thunder, zapewni aż 9 turniejów 1 vs 1 War Thunder.

Każdy uczestnik otrzyma 500 Złotych Orłów, nagród będzie wiele ale najcenniejsza z nich to limitowany Zestaw Ultra "T-34 i M4A2 Sherman"– zaproszenie do zamkniętej bety Ground Forces, unikatowy czołg, 6000 Złotych Orłów oraz dodatkowe, niepowtarzalne emblematy i tytuły. Stawka jest więc ogromna.

Warto będzie także szukać hostessy War Thunder, do rozdania będzie miała kupony o wartości od 150 do aż 10000 Złotych Orłów.

 Intel Extreme Masters

Kolejny smaczek to konkurs wiedzy o War Thunder i ROCCAT. Jakie nagrody? Sprzęt Roccata!

Fani firmy Roccat codziennie będą mogli także przenieść się do świata niesamowitych doznań dzięki Oculus Rift, zaawansowanego hełmowi wirtualnej rzeczywistości.

 Intel Extreme Masters


» Roccat na CES 2014


Światu zostanie pokazane także nowe rozszerzenie do War Thunder – Ground Froces, warto zapamiętać że w piątek o godzinie 15:00 Roccat zaprezentuje swoje nowe gadżety dla graczy, w tym genialne słuchawki Kave XTD 5.1 Digital.

„Jesteśmy ogromnie zadowoleni, że możemy uczestniczyć w Intel Extreme Masters w Katowicach. eSport w Polsce z roku na rok, a nawet z miesiąca na miesiąc rozwija się coraz bardziej, a zainteresowanie publiczności jest olbrzymie. – powiedział Alexandr Trifonov, Head of PR w Gaijin Entertainment. Dla wszystkich fanów War Thundera i zbliżającego się rozszerzenia Ground Forces przygotowaliśmy na IEM specjalne stoisko z mnóstwem atrakcji, konkursów, turniejów i ciekawych gości. Chcemy również pokazać, że gry stały się nowoczesnym źródłem wiedzy historycznej dla osób zainteresowanych militariami, II Wojną Światową, lotnictwem.”

„Dostajemy obecnie mnóstwo wsparcia z Polski dla naszej drużyny w rozgrywkach LCS. Polska publiczność uwielbia eSport, a dzięki takim dużym imprezom jak IEM, jesteście na dobrej drodze, by stać się jednym z czołowych europejskich krajów w dziedzinie profesjonalnego grania. Jesteśmy szczęśliwi, że możemy być tutaj w Katowicach, aby uczestniczyć w tym eSportowym święcie.” – powiedział René Korte, założyciel i prezes firmy ROCCAT.

I na koniec w skrócie, co nas czeka:

Agenda

  • Codziennie 3 turnieje War Thunder 1vs1, zapisy się na stanowisku (łącznie 9 turniejów przez 3 dni). Każdy uczestnik otrzyma 500 Złotych Orłów, zwycięzcy otrzymają limitowany Zestaw Ultra "T-34 i M4A2 Sherman". Za drugie i trzecie miejsce czekają atrakcyjne zestawy premium.

  • Podczas trwania całego Intel Extreme Masters hostessa War Thunder rozda kilka tysięcy ulotek ze specjalnymi kodami do WT, które zagwarantują nowym graczom War Thunder od 150 do aż 10000 Złotych Orłów do wydania w grze.

  • Codziennie możliwość spotkania z graczami profesjonalnego zespołu Team ROCCAT

  • Codziennie możliwość przetestowania najnowszego sprzętu ROCCAT w tym myszek, słuchawek, klawiatur, podkładek, których używają profesjonalni gracze

  • W piątek i sobotę ok. godz. 15:00 pokazy sprzętu dla graczy ROCCAT oraz wielkie konkursy wiedzy, w których do wygrania m.in. słuchawki Kave XTD 5.1 Digital

  • Codziennie kilka konkursów War Thunder i ROCCAT z nagrodami

  • Codziennie, ok. godz. 14:00 pokaz latania w grze War Thunder z prawdziwymi pilotami z Wyższej Szkoły Oficerskiej Sił Powietrznych w Dęblinie oraz kpt. pil. rez. Witold Sokół, pilot myśliwski MiG-29, Członek Zarządu Fundacji Fligry

  • Codziennie możliwość zadawania pytań oraz wspólnego latania w grze War Thunder z przedstawicielem firmy Gaijin Entertainment

  • Codziennie możliwość przetestowania gry Ground Forces

  • Codziennie możliwość przetestowania War Thunder na Oculus Rift

blog comments powered by Disqus
Nadchodzi Intel Extreme Masters! Zapraszamy do Katowic