PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
TOP 3 Kapsułkowych ekspresów wysokiej jakości

GIGABYTE M8000Xtreme – gryzoń dla graczy

GIGABYTE M8000Xtreme – gryzoń dla graczy

Firma GIGABYTE zaprezentowała najnowszą mysz dedykowaną dla graczy z serii GHOST - M8000Xtreme. Nowy gryzoń oferuje doskonałą precyzję, wysoką ergonomię oraz rozbudowane makra, które pozwalają na komfortową pracę i zabawę.

GIGABYTE M8000Xtreme to prawdziwie zabójcza broń w dłoni gracza. Dzięki zaawansowanym rozwiązaniom, opracowanym specjalnie z myślą o drugiej generacji produktów z serii GHOST, M8000Xtreme zapewnia niedostępne dotychczas dla graczy możliwości.

GIGABYTE M8000Xtreme

M8000X wyposażona jest w profesjonalny sensor laserowy zapewniający wysoką rozdzielczość sięgającą aż do 6000 DPI. Tak wysokie parametry pracy myszy pozwalają na dokładne i szybkie eliminowanie wrogów w trakcie rozgrywki. Gracze dotychczas nie mieli możliwości korzystania z tak precyzjynego narzędzia zagłady.

GIGABYTE M8000X współpracuje z dedykowanym oprogramowaniem, które w pełni wykorzystuje potencjał silnika GHOST. Za sprawą intuicyjnego interfejsu, wspierającego m.in. funkcje przeciągnij i upuść, użytkownik może w prosty i wygodny sposób definiować makra oraz dowolnie zmieniać parametry pracy myszki.

GIGABYTE M8000Xtreme

Za sprawą zaawansowanego silnika drugiej generacji GIGABYTE GHOST oraz 32 KB wbudowanej pamięci otrzymujemy możliwość definiowania aż do 70 makr. Zapisane makra możemy dowolnie zmieniać i tworzyć kombinacje wykorzystujące zarówno klawisze myszy jak i klawiatury – także w trakcie grania. Rozwiązanie takie przekłada się na wysoki komfort pracy i zabawy z M8000Xtreme.

GIGABYTE M8000X - możliwości i zalety:

  • Profesjonalny sensor laserowy o rozdzielczości do 6000DPI
  • Silnik GHOST wyposażony w 32KB pamięci, co pozwala na definiowanie do 70 makr
  • Intuicyjne, dedykowane oprogramowanie GHOST, oferujące m.in. funkcje przeciągnij i upuść
  • Możliwość zwiększenia wagi myszy za pomocą 7 odważników o dodatkowe 38 gram
  • Pozłacane złącze USB
  • Elastyczna, wykonana z wysokiej jakości nylonu izolacja kabla łączącego mysz z komputerem
  • Super gładkie, teflonowe ślizgowe części myszy, znacznie ułatwiające jej przemieszczanie

GIGABYTE M8000Xtreme

blog comments powered by Disqus
GIGABYTE M8000Xtreme – gryzoń dla graczy