PODPOWIEDZI:

Superszybki router Linksys WRT1900AC już za tydzień w Polsce

Superszybki router Linksys WRT1900AC już za tydzień w Polsce

Router Linksys WRT1900AC pierwszy raz zaprezentowany został na tegorocznych targach CES w Las Vegas. Już za tydzień (14 kwietnia) pojawi się on w sprzedaży na naszym rynku. Oferować ma niespotykaną dotąd wydajność oraz wysokie prędkości przesyłu danych.

Linksys WRT1900AC to niezwykle nowoczesny router, który pojawi się na polskich półkach sklepowych już za tydzień - 14 kwietnia, ale urządzenie można już zakupić w przedsprzedaży w sieciach Euronet, Komputronik i X-Kom w cenie 1149 zł. Producent zapewnia, że nowy router będzie oferować niespotykaną dotąd wydajność oraz wysokie prędkości przesyłu danych.

Router składa się między innymi z dwurdzeniowego procesora o częstotliwości pracy 1,2 GHz, 128 MB pamięci flash, złącz USB 3.0 oraz 2.0, portu eSata czy aż czterech wymiennych, regulowanych anten. Taka specyfikacja ma zapewnić doskonały zasięg oraz jakość połączenia. Prędkość przesyłu danych w paśmie 5 GHz osiągnie wartość 1,3 Gbps, podczas gdy w paśmie 2,4 GHz dochodziła będzie do 600 Mbps. Router stworzony jest więc do połączenia z kilkoma urządzeniami na raz, które wykorzystują sieć bezprzewodową.

Linksys WRT1900AC

„Nasz nowy router, Linksys WRT1900AC będzie najbardziej wydajnym urządzeniem w swojej klasie na rynku. Projektując go nie poszliśmy na żadne kompromisy, co pozwala nam mieć nadzieję, że WRT1900AC będzie wymarzonym urządzeniem użytkowników” – powiedział Mohammad Meraj Hoda, wiceprezes Linksys.

Link do przedsprzedaży routera w EURO RTV AGD

Jest też sporo nowoczesnych technologii i funkcji w nowym routerze. Warto wymienić Network Map, czyli funkcje, która pozwoli jeszcze lepiej zarządzać urządzeniami wchodzących w skład sieci domowej. Wszystko ułatwi przejrzysty interfejs w postaci multimedialnej mapy. Dzięki technologii Smart Wi-Fi, routerem i jego funkcjami zawiadywać można nie tylko z poziomu przeglądarki internetowej, ale także aplikacji mobilnej, dostępnej na systemy iOS oraz Android.

blog comments powered by Disqus
Superszybki router Linksys WRT1900AC już za tydzień w Polsce