PODPOWIEDZI:

Dwie nowe gry konsolowe w ofercie Techlandu

Dwie nowe gry konsolowe w ofercie Techlandu

Atelier Escha & Logy: Alchemists of the Dusk Sky w wersji na PS3, oraz YAIBA: Ninja Gaiden Z na konsole Xbox360 i PS3. Te dwa nowe tytuły konsolowe wprowadza na rynek Techland, we współpracy z Tecmo Koei.

„Dzięki porozumieniu zawartemu z firmą Tecmo Koei na polski rynek trafiają dwie wyjątkowe produkcje: Atelier Escha & Logy: Alchemists of the Dusk Sky oraz YAIBA: Ninja Gaiden Z. To dwie zupełnie różne od siebie produkcje, które z pewnością zadowolą graczy poszukujących oryginalnych tytułów.”– komentuje Tomasz Gawlikowski, Kierownik Marketingu Wydawnictwa Techland.

YAIBA: Ninja Gaiden Z

YAIBA: Ninja Gaiden Z

Tytułowy Yaiba Kamikaze, to wyszkolony ninja, który zerwał kontakty ze swoim klanem. Ninja zostaje wyzwany na pojedynek, w czasie którego ponosi śmiertelne obrażenia. Nowoczesna technologia pozwala jednak go wskrzesić.

Staje się cyber ninją, wyposażonym w groźną broń i zabójcze umiejętności, poprzysięga zemstę na Hayabusie, jego oprawcy.

Gra posiada komiksową oprawę graficzną, widok z trzeciej osoby i zaliczana jest do dynamicznych gier akcji typu hack&slash.;

» Asus Vanguard B85 - marzenie gracza

YAIBA: Ninja Gaiden Z

Atelier Escha & Logy: Alchemists of the Dusk Sky

Gra jest kontynuacją tytułu Atelier Ayesha, historia rozpoczyna się wiele lat później. W opowieści dwie postaci przemierzają krainę Dusk, będącą miejscem przepełnionym magią. Escha Malier oraz Logix Fiscario, to właśnie główni bohaterowie, Esha ma piętnaście lat i jest uzdolnioną alchemiczką. Logix ma lat 18, preferuję walkę wręcz i bronią białą, jednak potrafi korzystać także z alchemii.

Dwie postaci to dwa odmienne style gry, także osobna linia fabularna. Gra to aż 11 możliwych zakończeń oraz ponad 100 godzin ciekawej rozgrywki. Tytuł bazuje na rozbudowanym systemie sztuk alchemicznych, jest to klasyczny przedstawiciel jRPG.

Gra uzyskała wysoki wynik Metascore - 80.

YAIBA: Ninja Gaiden Z dostępna jest na konsolę Xbox360 i PS3 w cenie 189,90 zł.

Atelier Escha & Logy: Alchemists of the Dusk Sky dostępne jest na platformę PS3 w cenie 179,90 zł.

blog comments powered by Disqus
Dwie nowe gry konsolowe w ofercie Techlandu