PODPOWIEDZI:

Teraz w ofercie CDP.PL znajdziecie także gry na Apple

Teraz w ofercie CDP.PL znajdziecie także gry na Apple

W sklepie CDP.PL pojawiła się "Strefa Mac", znajdziecie tam ponad 150 tytułów na komputery Apple. Z okazji wprowadzenia nowej kategorii CDP.PL obniżyło ceny wielu z tych gier.

„CDP.pl zostało stworzone, jako serwis dla osób poszukujących multimediów w sieci, by w łatwy i szybki sposób znaleźć gry, filmy lub e-booki dla siebie, wszystko w jednym miejscu. W ostatnich latach użytkownicy komputerów firmy Apple zaczynają stanowić coraz większy procent konsumentów dóbr cyfrowych, dlatego poszerzamy naszą ofertę o dystrybucję gier na komputery Mac” – powiedział Michał Gembicki, Dyrektor Zarządzający Cdp.pl.

CDp

» Recenzja HEIST The Score - Napadamy na bank!

Na dobry początek w ofercie sklepu znalazło się ok. 150 tytułów. Posiadacze sprzętu z nagryzionym jabłkiem będą mogli się cieszyć nawet takimi hitami jak Wiedźmin Edycja Rozszerzona oraz Wiedźmin 2: Zabójcy Królów.

„W związku z szybkim wzrostem liczby użytkowników Maców w Polsce, otwieramy w CDP.pl „Strefę Mac”, w której już teraz znajduje się ponad 150 tytułów, m.in. od takich wydawców jak Electronic Arts, Warner Bros. czy Paradox Interactive. Oferta będzie się systematycznie powiększała, zarówno o nowości jak i popularne klasyki” – powiedział Dariusz Nazim, Dyrektor E-commerce w Cdp.pl.

Przez cały weekend dostępne są gry w super cenach, między innymi: Wiedźmin już od 4,99 zł, SimCity za 54,99 zł, czy The Incredible Adventures of Van Helsing za 22,99 zł. 

Wszystkie osoby który zakupiły już dany tytuł wcześniej otrzymają także bez dodatkowych opłat wersję na MAC.

CDP.PL zapowiada rozwój "Strefy Mac" i systematyczne dodawania nowych tytułów.

blog comments powered by Disqus
Teraz w ofercie CDP.PL znajdziecie także gry na Apple