PODPOWIEDZI:
JVC LT-55VAO9200 55" OLED TELEWIZOR

Majowe nowości w serii "Dobra Gra"

Majowe nowości w serii "Dobra Gra"

W maju seria "Dobra Gra' Techlandu poszerzy się o kolejne dwa tytułu. W wersji PC i znakomitej cenie 19,90 zł będziecie mogli zakupić gry Magrunner Dark Pulse oraz Mars War Logs.

Gry o których pisaliśmy wam jakiś czas temu (podczas oficjalnej premiery) teraz dostępne są w serii "Dobra Gra" w bardzo atrakcyjnych cenach.

Oba tytułu już od 15 maja kupicie za jedyne 19,90 zł w wersji na PC.

magrunner

Magrunner: Dark Pulse jest dziełem studia deweloperskiego Frogwares. Gra to typowa akcja, jednak posiadająca logiczne łamigłówki. Tytuł wprowadza niespotykany dotąd wśród gier tego typu klimat. Jest to możliwe dzięki wciągającej fabule łączącej elementy cyberpunku i horroru, bazujące na powieściach H.P. Lovecrafta. Gra ma polską lokalizację.

„Cieszymy się z rozpoczętej współpracy z firmą Focus Home Interactive, która prezentuje wysoki poziom swoich produkcji. Magrunner: Dark Pulse to wyjątkowe połączenie gry akcji z elementami logicznymi, opartej na pokonywaniu coraz to bardziej skomplikowanych łamigłówek. Tego typu mieszanka gatunków nie należy do często spotykanych pozycji w branży gier komputerowych, co czyni nasz tytuł bardzo przyjemnym urozmaiceniem pośród gier z gatunku FPP.” – komentuje Tomasz Gawlikowski, Kierownik Marketingu Wydawnictwa Techland.

mars

» Colada aluminium wykończona - klawiatura mechaniczna za niezłą sumkę!

Rozgrywka w Mars War Logs zbiera nas na Marsa, prawie 100 lat po kataklizmie, który rozpętał chaos na czerwonej planecie. Woda stała się najcenniejszym zasobem, a korporacje toczą niekończące się wojny o dominację. Stawiamy czoła wymagającym przeciwnikom i przerażającym potworom podczas dynamicznych starć w czasie rzeczywistym.

„Mars War Logs, jako kolejna gra firmy Focus Home Interactive, dołącza do naszego planu wydawniczego. Produkt zawiera wszystkie pożądane przez miłośników gier RPG elementy. Gracz, według swojego uznania, rozwija postać oraz jej umiejętności, podejmując przy tym decyzje mające wpływ na niepowtarzalną historię.” - dodaje Gawlikowski.

Gry możecie kupić także:

na BoxOff Store:

  • Magrunner: Dark Pulse

  • Mars War Logs

Wirtualnypunkt.pl:

  • Magrunner: Dark Pulse

  • Mars War Logs

blog comments powered by Disqus
Majowe nowości w serii "Dobra Gra"