PODPOWIEDZI:

Recenzja HEIST The Score - Napadamy na bank!

Planowaliście kiedyś napad na bank? Nie? To dobrze się składa! Przyjrzymy się dzisiaj grze o takiej właśnie tematyce. W HEIST The Score poprowadzimy pewnego gangstera, który to z kolegami postanowił ukraść sporo kasy.

Sony Tablet S2

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  • Gangsterski klimat
  • Zapowiada się dość dobrze
  • Osiągnięcia
  • Zakończenie
WADY
  • Krótka
  • Problemy techniczne
  • Długie i nudne ciut scenki

FABUŁA

W grze wcielamy się w jednego z gangsterów. Wspólnie z towarzyszami napadamy na bank. Robimy zamieszanie, pokonujemy ochroniarzy. Przyszliśmy tutaj po pieniądze i bez nich nie wyjdziemy. Podczas gry cały czas dowiadujemy się nowych rzeczy na temat napadu. Niestety historia jest słabo rozwijana w cut scenkach. Są one niezwykle długie i nudne. Głos zabierają nasi towarzysze, którzy to wolą gadać niż strzelać. W walce jesteśmy osamotnieni i zdani tylko na siebie.

HEIST The Score

ROZGRYWKA

HEIST The Score to typowa strzelanka na szynach. Kamera sama się porusza i nie mamy na nią żadnego wpływu. Czasami działa ona na niekorzyść gracza. Trudniej jest wycelować w danego oponenta jak i zorientować się o aktualnej pozycji. Sporą część jednak kamera zachowuje się prawidłowo. Musimy pokonywać coraz to nowe fale wrogów podczas napadu. Ochroniarzy jest cała masa w banku. Gangsterzy mieli ogromnego pecha wybierając dzień, w którym jest niezniliczona ilość personelu. Do ich eliminacji mamy kilka rodzai broni, które zdobywamy podczas rozgrywki. Każdą strzela się inaczej, jednak najbardziej odpowiada mi podstawowy karabin. Na planszach znajdziemy także amunicję. Warto wykorzystywać otoczenie do chowania się. Jesteśmy wtedy ukryci i niewrażliwi na obrażenia. Warto w takich sytuacja przeładować broń i czekać na odpowiedni moment do ataku.

HEIST The Score

» Znakomita strategia dla fanów gatunku!

GRAFIKA

Oprawa wizualna jest bardzo ładna jak na grę na smartfony. Posiada jednak bardzo dużo błędów technicznych. Na moim tablecie nieprawidłowo wyświetlały się niektóre obiekty, takie jak okna czy filary. Były przezroczyste, znikały i się bardzo szybko pojawiały. Zastrzeżenia mam także do samego dymku, który towarzyszy wystrzałom z broni. Jest on bardzo niskiej jakości, tekstura jest brzydka a do tego potrafi spowolnić działanie gry. Sama lokacja banku jest bardzo ładna. Czuć w niej gangsterski klimat znanych filmów.

HEIST The Score

PODSUMOWANIE

HEIST The Score zapowiadał się naprawdę bardzo dobrze. Ładnie wyglądające lokacje, napad na bank i gangsterski klimat. Zawiniły przede wszystkim problemy techniczne związane z wyświetlaniem grafiki jak i cut scenki. Bardzo one mi się nie podobały ze względu na długie trwanie i nudę. Celowanie i strzelanie zostały dobrze wykonane ale przydarzają się drobne problemy z pokonaniem przeciwników. Gra jest dość łatwa i krótka co może rozczarować niektórych graczy. Osobiście polecam wszystkim, którzy lubią gangsterskie filmy.

HEIST The Score

Program testowano na tablecie: Kruger&Matz KM1060

blog comments powered by Disqus
Recenzja HEIST The Score - Napadamy na bank!