PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Jaki najtańszy smartfon do 500 zł?

Caterpillar Cat B100 - pancerny telefon do ekstremalnych zadań

Caterpillar Cat B100 - pancerny telefon do ekstremalnych zadań

Rynek super wytrzymałych telefonów komórkowych przystosowanych do najbardziej ekstremalnych warunków, jest już dość spory, ale wciąż powstają coraz to wytrzymalsze urządzenia. Nowością jest model Caterpillar Cat B100, który posiada certyfikat IP67 i spełnia standardy militarne MIL-STD 810G. Przeczytajcie naszego newsa, by dowiedzieć się o nim więcej.

Caterpillar Cat B100 to bez wątpienia telefon, z którym nie musimy obchodzić się bardzo ostrożnie. Został bowiem przystosowany do najbardziej ekstremalnych warunków. Błoto, woda, kurz, ekstremalnie niskie lub wysokie temperatury nie są dla tego telefonu straszne. Jeśli telefon się ubrudzi, można po prostu umyć go pod bieżącą wodą. Specjalnie zaprojektowana klawiatura umożliwia komfortową obsługę nawet w grubych rękawicach. Plusem jest tu także mocna bateria czy mikrofon wyciszający otoczenie.

Caterpillar Cat B100

Warto zaznaczyć, że telefon komórkowy Caterpillar Cat B100 posiada certyfikat IP67 i spełnia standardy militarne MIL-STD 810G. Jest także wstrząsoodporny oraz niezwykle wytrzymały na zniszczenia – upadek z wysokości 1.8 metra, kontakt z ostrymi powierzchniami czy nawet koła samochodu nie stanowią dla niego żadnego zagrożenia.

Mimo, że na rynku telefonów jest już sporo modeli o sporej wytrzymałości, to Caterpillar Cat B100 może je z powodzeniem przebić. Obudowa telefonu pokryta jest specjalną, absorbującą wstrząsy gumą z anodyzowanym aluminium. Model ten jest do tego całkiem funkcjonalny - posiada aGPS, jak również w aparat z kamerą w rozdzielczości 3 megapikseli oraz w wbudowaną, praktyczną latarkę. Są tu także porty na słuchawki i ładowarkę mini USB.

Caterpillar Cat B100 w skrócie:

specyfikacja

blog comments powered by Disqus
Caterpillar Cat B100 - pancerny telefon do ekstremalnych zadań
Autor: Łukasz