PODPOWIEDZI:
JVC LT-55VAO9200 55" OLED TELEWIZOR

ZTE Open C - nowy smartfon z nowym systemem

ZTE Open C - nowy smartfon z nowym systemem

ZTE Open C to nowy, niedrogi smartfon od firmy ZTE, który tym samym jest pierwszym telefonem z najnowszym systemem operacyjnym Firefox. ZTE Open C będzie dostępny na platformie handlowej eBay. Przeczytajcie naszego newsa, by dowiedzieć się więcej o tym modelu.

Od wczorajszego dnia, na platformie handlowej eBay, dostępny jest nowy smartfon ZTE Open C. Jest on wyposażony w najnowszy system Firefox, który cechuje się adaptacyjnym interfejsem i większą wydajnością, gwarantującą doskonałe wrażenia z użytkowania.

Nowy system ma wiele udogodnień. Warto tu chociażby wymienić wygodniejszy system blokady ekranu, umożliwiający natychmiastowy dostęp do odtwarzacza muzyki i powiadomień, rozszerzoną funkcjonalność emaila do pracy z protokołem POP3 i ulepszoną klawiaturą. Jest również zaawansowany Bluetooth, który umożliwia transfer wielu plików jednocześnie. Wszystko to wpływa na niezwykle intuicyjną obsługę telefonu.

ZTE Open C

Warto przyjrzeć się specyfikacji ZTE Open C. Mamy tu 4-calowy ekran WVGA (800 × 480 pikseli), dwurdzeniowy procesor Qualcomm o taktowaniu 1.2GHz na rdzeń, aparat 3 Mpx, 512 MB pamięci RAM, 4 GB pamięci ROM czy baterię o pojemności 1400 mAh. Cena urządzenia to 99 dolarów.

Warto również poznać opinie o telefonie i nowym systemie od ludzi odpowiedzialnych za oba te elementy:

"Jesteśmy bardzo zadowoleni z rozpoczętej w ubiegłym roku współpracy z Mozillą i platformą eBay i dlatego po raz kolejny oferujemy użytkownikom telefonów na całym świecie nowy ZTE Open C.” – mówi Adam Zeng, CEO ZTE Mobile Devices. "ZTE będzie nadal rozwijać swoją szeroką gamę innowacyjnych urządzeń zgodnie z potrzebami użytkowników, którzy oczekują coraz wydajniejszych modeli w różnych przedziałach cenowych."

"Bardzo cieszymy się, że ZTE udostępnia kolejny model z systemem Firefox. Jest to kontynuacja sukcesu ZTE Open.” – mówi Dr. Li Gong, Mozilla COO." ZTE Open C dostarcza niesamowitych wrażeń początkującym użytkownikom smartfonów."

blog comments powered by Disqus
ZTE Open C - nowy smartfon z nowym systemem