PODPOWIEDZI:

Nowe niedrogie słuchawki od firmy ART

Nowe niedrogie słuchawki od firmy ART

Do oferty firmy ART weszły właśnie słuchawki douszne AH-19 i nauszne AP-60. Oba modele cechują się przede wszystkim ciekawym designem i świetnym stosunkiem ceny do jakości. Przeczytajcie naszego newsa, by dowiedzieć się o nich więcej.

Pierwsza z nowości to słuchawki nauszne ART AP-60, które zostały przygotowane z myślą o użytkownikach, którzy chcą cieszyć się wysoką jakością dźwięku w domowym zaciszu. Posiadają one elastyczny pałąk i wygodne muszle, dzięki czemu długie słuchanie muzyki będzie komfortowe.

Warto też wspomnieć, że słuchawki ART AP-60 oferują odczepiany kabel, który pozwala na łatwiejsze transportowanie i przechowywanie słuchawek.

AP-60C

Drugi model to ART AH-19 i są to już słuchawki douszne stworzone z myślą o użytkownikach urządzeń mobilnych. Mają niewielkie rozmiary, wagę i ciekawy design. Mikrofon umieszczony na kablu pozwala na korzystania ze Skype i innych komunikatorów internetowych - wystarczy jedynie wyjście mini jack w naszym urządzeniu.

Pasmo przenoszenia obu modeli mieści się w przedziale od 20 Hz do 20 kHz, a długość przewodu to 1,2 m. Impedancja wynosi 32 Ohm. Czułość mikrofonu w słuchawkach ART AH-19 to 116 dB.

AP-60C

Plusem jest także wiele wersji kolorystycznych słuchawek - AP-60 dostępne są w trzech wersjach kolorystycznych: pomarańczowej (ART AP-60A), niebieskiej (ART AP-60B) i fioletowej (ART AP-60C), a AH-19 można zakupić w wersji czarnej (ART AH-19A) i czerwonej (ART AH-19B).

Oba modele objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta, a ich sugerowane ceny detaliczne wynoszą, odpowiednio, 24,90 PLN brutto za AP-60 i 19,90 PLN brutto za AH-19.

blog comments powered by Disqus
Nowe niedrogie słuchawki od firmy ART