PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Projektory i Słuchawki Hykker Wrócą do Biedronki 1 Czerwca

Projektory i Słuchawki Hykker Wrócą do Biedronki 1 Czerwca

Pamiętacie nasze testy urządzeń z Biedronki? Było ich sporo, a dziś powrócę do dwóch z nich - projektora i słuchawek Hykker.

Projektor Hykker Vision 130 i słuchawki Hykker Soul Sound. Jedno i drugie urządzenie, pomimo tego, że prezentują podstawową jakość, stały się bardzo popularne i rozeszły się jak świeże bułeczki. Jeśli zainteresowały Was te produkty to dobrze by było, żebyście wiedzieli, że już pierwszego czerwca wracają na półki Biedronek. Poniżej, dla zainteresowanych krótkie przypomnienie.


Ogromny wybór słuchawek - sprawdź to >>>


Hykker Vision 130 Jest to mały, przenośny projektor, którego źródłem światła jest dioda LED, potrafiąca spokojnie działać nawet 20 000 godzin. Niestety, moc tej oto diody nie powala, bo 110 lumenów to naprawdę niedużo. W zaciemnionym pomieszczeniu jest spoko, ale w jasnym - marnie.

Hykker Vision 130

Rozdzielczość to 800x480 pikseli - również nie powala, jednak pamiętajmy, że jest to projektor, którego optymalny, rzucany obraz to 70-90 cali, więc nie ma jakiejś totalnej tragedii. Obsługuje oczywiście rozdzielczości HD i Full HD. Duży plus to ilość oferowanych złącz: HDMI, VGA, złącza analogowe, również audio, a także i takie dodatki jak USB lub wejście na kartę SD powodują, że staje się on naprawdę uniwersalnym urządzeniem. Obraz nie powala, nie oferuje też wielu kolorów, wręcz ciężko oceniać go pod względem jakości. Po prostu działa i wyświetla obraz, jakość odpowiednia do ceny. A ta przynajmniej ostatnio była wyjątkowo niska, bo można go nabyć już za 299 zł.

Nie jest to urządzenie dla kinomaniaków, ale jako gadżet do bajek dla dzieci lub do okazjonalnego wyświetlania na większym ekranie jak najbardziej się sprawdzi.

Hykker Sound Soul Sp-01 to uniwersalne, nauszne słuchawki. Wykonane są estetycznie, ale z tanich komponentów, co widać po nieco trzeszczących plastikach i łatwo rysującej się obudowie. Słuchawki kosztują tylko 25 zł, więc raczej wygląd ma tu najmniejsze znaczenie.

 

 

Zobacz Test słuchawek z Biedronki - Hykker Soul Sound >>

Test słuchawek z Biedronki - Hykker Sound Soul

Fajne jest to, że kabel podłączeniowy jest odłączany, dzięki temu nawet po uszkodzeniu końcówki Jack, można go po prostu wymienić na nowy. Słuchawki są też składane, co jest pomocne w transporcie lub przechowywaniu. A jak grają ? Mimo, że producent przekonuje, że są to idealne słuchawki do odsłuchu muzyki to uważam, że bardziej się sprawdzą jako zapasowe, do odsłuchu filmików o głupich kotach lub żeby dać dziecku i nie słuchać dźwięków jego ulubionej gry, w którą ciągle gra na swoim tablecie lub komputerze. Oczywiście do muzyki też się nadają, ale raczej dla tych mniej wymagających odbiorców.

Bas jest mocny, wysokie tony również, nieco gorzej ze średnimi tonami. Poza tym, niestety, słychać, że nie jest to dźwięk wyszukany i częstotliwości nie są dobrze kontrolowane, ale znów w tyle głowy stoi cena i ona wszystko wyjaśnia. Za 25 złotych, jest świetnie.

Jakie słuchawki są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu słuchawek z 11/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które słuchawki warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Master & Dynamic MH40 Master & Dynamic MH40Best of the best!
2Bowers & Wilkins P7 Wireless Bowers & Wilkins P7 Wireless Sprawdź sam
3Audio-Technica ATH-MSR7NC Audio-Technica ATH-MSR7NC Ten ma niezłą cenę!
4Audio-Technica ATH-A990Z Audio-Technica ATH-A990Z Polecany model
5Audeze Sine Audeze Sine Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: TOP 5 Słuchawek Dla Wymagających - Ranking + TEST

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Projektory i Słuchawki Hykker Wrócą do Biedronki 1 Czerwca