PODPOWIEDZI:

Hykker Soul Sound SP-01 - Słuchawki za 25zł z Biedronki

Przedpremierowy sprzęt od największych firm na rynku elektroniki - nuuuuuuda. Przedpremierowy sprzęt do testów, który będzie w Biedronce za 25zł? To dopiero coś! Dostałem do testów słuchawki przewodowe Hykker Soul Sound SP-01, i wiecie co? Jestem zadziwiony. Pozytywnie zadziwiony.

Hykker Soul Sound SP-01

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
3 GŁOSÓW
ZALETY
  • Jakość Dźwięku
  • Design
  • Wygoda
WADY
  • Trzeszczący Plastik
  • Delikatnie PrzeBasowane

Przez cały tydzień nie miałem pojęcia ile kosztują, więc byłem w stanie ocenić je w pełni obiektywnie. Wy już pewnie wiecie, że są to naprawdę tanie słuchawki nauszne. W opakowaniu znalazłem złożone słuchawki, 1,5 m kabel, instrukcję oraz gwarancję. Standard, nic specjalnego.

Same słuchawki po wzięciu do rąk prezentują się całkiem nowocześnie. Kojarzą mi się z nieco z designem większości słuchawek nausznych na bluetooth, co jest ewidentnie na plus. Teraz mogę powiedzieć - wyglądają na droższe niż są. Niestety, gdy zaczniemy bawić się regulacją i trochę je "ponaginamy" wychodzi na wierzch główny minus zestawu - nieco trzeszczący plastik, który bardzo łatwo się rysuje. Serio, słuchawki mimo, że nowe to dotarły do mnie już nieco porysowane.

Regulacja pałąka odbywa się bez przeszkód, a gumowana powłoka pod pałąkiem wygodnie okala naszą głowę.

Hykker Soul Sound SP-01

No i teraz przechodzimy do tej przyjemniejszej części. Słuchawki wyposażone są w bardzo przyjemne gąbki obite sztuczną skórą, która jest mega komfortowa dla uszu. Po 4 godzinach ciągłej gry z SoulSoundami na uszach nie odczułem żadnego bólu czy dyskomfortu. Wszystko ładnie dopasowuje się do naszej głowy, a kabel jest odpowiednio długi i nie plącze się między nogami - 1,5 m to idealna długość i do PC i do Telefonu w drodze.

CENY i Dostępność Hykker Soul Sound SP-01 ►

Sama jakość dźwięku w tej cenie to absolutny killer. Bas jest mocny, nawet nieco za mocny, ale dla fanów elektroniki czy wystrzałów w grach komputerowych to mocny plus. Tony średnie i wysokie dają radę, ale gdy puścimy coś bogatego w całą gamę dźwięków, w słuchawkach występuje chaos.

Wygłuszenie jest idealnie wyważone - inni nie słyszą tego, co leci w słuchawkach, my natomiast otrzymujemy wygłuszenie na granicy słyszalności otoczenia, więc wszelkie ważniejsze dźwięki, jak wołanie mamy na obiad czy rodzice wchodzący do domu w trackie hmhmhm "czasu dla siebie" będą słyszalne.

Biorąc wszystko w całość - dobre przetworniki, przyjemne gąbki i gumy, nieco trzeszczący i rysujący się plastik, świetny design i 25zł. Myślę, że więcej nie trzeba dodawać. Ja ostatnio za słuchawki "awaryjne" dałem 60zł i mocno żałuje, bo dziś kupiłbym Hykkera SoulSound.

Dostaje od nas mocne 4 i wyróżnienie za cenę, bo taki stosunek jakości/ceny jest zadziwiający, nawet jak na Biedronkę. Lećcie i kupujcie, bo oferta jest jedynie do wyczerpania zapasów! :)

blog comments powered by Disqus
Hykker Soul Sound SP-01 - Słuchawki za 25zł z Biedronki