Hykker Soul Sound SP-01 - Słuchawki za 25zł z Biedronki

Ocena VideoTesty.pl
4 GŁOSÓW

A Ty jak oceniasz?

ZALETY
  • Jakość Dźwięku
  • Design
  • Wygoda
WADY
  • Trzeszczący Plastik
  • Delikatnie PrzeBasowane

Przez cały tydzień nie miałem pojęcia ile kosztują, więc byłem w stanie ocenić je w pełni obiektywnie. W opakowaniu znalazłem złożone słuchawki, 1,5 m kabel, instrukcję oraz gwarancję. Standard, nic specjalnego.


Najlepsze Smartfony 2016

Same słuchawki po wzięciu do rąk prezentują się całkiem nowocześnie. Kojarzą mi się z nieco z designem większości słuchawek nausznych na bluetooth, co jest ewidentnie na plus. Teraz mogę powiedzieć - wyglądają na droższe niż są. Niestety, gdy zaczniemy bawić się regulacją i trochę je "Ponaginamy" wychodzi na wierzch główny minus zestawu - nieco trzeszczący plastik, który bardzo łatwo się rysuje. Serio, słuchawki mimo, że nowe to dotarły do mnie już nieco porysowane.

Sprzęt do samochodu od Hykker

Regulacja Pałąka odbywa się bez przeszkód, a gumowana powłoka pod pałąkiem wygodnie okala naszą głowę.

Hykker Soul Sound SP-01

No i teraz przechodzimy do tej przyjemniejszej części. Słuchawki wyposażone są w bardzo przyjemne gąbki obite sztuczną skórą, która jest mega komfortowa dla uszu. Po 4 godzinach ciągłej gry z SoulSoundami na uszach nie odczułem żadnego bólu czy dyskomfortu. Wszystko ładnie dopasowuje się do naszej głowy, a kabel jest odpowiednio długi i nie plącze się między nogami - 1,5 m to idealna długość i do PC i do Telefonu w drodze.

Sama jakość dźwięku w tej cenie to absolutny killer. Bas jest mocny, nawet nieco za mocny, ale dla fanów elektroniki czy wystrzałów w grach komputerowych to mocny plus. Tony średnie i wysokie dają radę, ale gdy puścimy coś bogatego w całą gamę dźwięków w słuchawkach występuje chaos.

Wygłuszenie jest idealnie wyważone - inni nie słyszą tego, co leci w słuchawkach, my natomiast otrzymujemy wygłuszenie na granicy słyszalności otoczenia, więc wszelkie ważniejsze dźwięki, jak wołanie mamy na obiad czy rodzice wchodzący do domu w trackie hmhmhm "czasu dla siebie" będą słyszalne.

Zobacz najlepsze słuchawki na rynku!

Biorąc wszystko w całość - dobre przetworniki, przyjemne gąbki i gumy, nieco trzeszczący i rysujący się plastik, świetny design i 25zł. Myślę, że więcej nie trzeba dodawać. Ja ostatnio za słuchawki "awaryjne" dałem 60zł i mocno żałuje, bo dziś kupiłbym hykkera SoulSound.

Taniutka opaska sportowa marki Hykker>>>

Dostaje od nas mocne 4 i wyróżnienie za cenę, bo taki stosunek jakości/ceny jest zadziwiający, nawet jak na Biedronkę. Lećcie i kupujcie, bo oferta jest jedynie do wyczerpania zapasów! :)

blog comments powered by Disqus