PODPOWIEDZI:
JVC LT-55VAO9200 55" OLED TELEWIZOR

Zakrzywiony telewizor i Galaxy S5 - nowa kampania Samsunga

Zakrzywiony telewizor i Galaxy S5 - nowa kampania Samsunga

Bez wątpienia, firma Samsung ma niezwykle mocną pozycję na rynku zakrzywionych telewizorów z rozdzielczością UHD i nowoczesnych smartfonów. Połączenie jednego urządzenia z drugim, może przynieść fantastyczne rezultaty, o których przekona się każdy, kto skorzysta z nowej akcji promocyjnej. Przeczytajcie naszego newsa, by dowiedzieć się więcej.

Od teraz, do 30 czerwca 2014, w trakcie trwania kampanii, przy zakupie telewizora Samsung Curved UHD TV HU8500 każdy klient otrzyma najnowszy smartfon Samsung GALAXY S5 nagrywający materiały w jakości UHD. Połączenie nowoczesnego, zakrzywionego telewizora z jednym z najlepszych obecnie smartfonów jest bardzo kuszące.

Nowa kampania promuje flagowy model telewizora Samsung, który łączy w sobie dwie przełomowe technologie gwarantujące najlepsze filmowe doznania. Mowa tu o rewolucyjnym zakrzywieniu ekranu 4200R oraz rozdzielczości Ultra High Definition. Połączenie tych dwóch cech skutkuje znakomitą jakością generowanego obrazu, a zakrzywienie sprawia efekt otaczającego nas obrazu.

samsung

Rozdzielczość UHD to nie tylko atut zakrzywionego telewizora. Smartfon Galaxy S5 również odtwarza wideo w jakości UHD, a dodatkowo nagrywa materiały w tej czterokrotnie bardziej szczegółowej od Full HD rozdzielczości. Możemy nim nagrać dowolny moment i odtworzyć na ekranie telewizora, dzięki funkcjom sieciowym i szerokiej kompatybilności.

Zobaczcie sami spot reklamujący telewizor oraz akcje promocyjną:

Szczegóły akcji oraz sklepy, w których dostępny jest ten niezwykle atrakcyjny zestaw znajdują się na stronie www.uhd.samsung.pl.

blog comments powered by Disqus
Zakrzywiony telewizor i Galaxy S5 - nowa kampania Samsunga