PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
QLED czy OLED - Którą matrycę wybrać w telewizorze?

Kruger&Matz szturmuje rynek telewizorów

Kruger&Matz szturmuje rynek telewizorów

Urządzenia od firmy Kruger&Matz; to jak dotąd głównie eleganckie telefony oraz tablety dostępne w przystępnych cenach. Zapewne niejedna osoba będzie zaskoczona tym, że Kruger&Matz; zaczyna wypuszczać na rynek swoje telewizory, i to nie byle jakie telewizory. Szczegóły znajdziecie w poniższym newsie.

W ofercie marki Kruger&Matz; pojawiły się telewizory o przekątnych ekranu wynoszących kolejno 40, 48 i 55 cali. Urządzenia te zostały wyposażone w wysokiej jakości ekrany o rozdzielczości Full HD z podświetleniem LED. Skutkuje to ostrym i żywym obrazem wysokiej jakości. Dodatkowo czas reakcji matrycy na poziomie 6,5ms i odświeżanie grafiki w częstotliwości 50-60Hz umożliwia płynne oraz szybkie wyświetlanie dynamicznych scen. Są tu również wbudowane głośniki.

Kruger & Matz KM0255

To nie wszystkie zalety nowych telewizorów marki Kruger&Matz.; Mają one bowiem tuner DVB-T, który pozwala na odbieranie dostępnych kanałów telewizji naziemnej bez konieczności podłączania dodatkowych przystawek. Jest również szereg wejść i wyjść - USB, 3 x HDMI, RF, VGA, PC Audio, Scart, Audio Video, Coaxial, Komponent oraz slot CI.

Jak przystało na firmę Kruger&Matz;, również jej telewizory są niezwykle eleganckie. Zwrócono tu szczególną uwagę na podstawki urządzeń. Szczególnie w modelu 48-calowym i 55-calowym są one bardzo stylowe.

km0202

Oprócz telewizorów, Kruger&Matz; wprowadził także na rynek przystawkę typu Android Dongle – model KM0202, która przeniesie użytkowników w świat SMART TV. Przystawka działa w oparciu o system operacyjny Android 4.2. i czterordzeniowy procesor RK3188 ARM Cortex-A9 1.8GHz oraz układ graficzny Mali-400.

Ceny nowych urządzeń:

Telewizor Kruger&Matz;:

40” – 1299 zł

48” – 1950 zł

55” – 2499 zł

Przystawka Kruger&Matz; Smart TV Android dongle – 349 zł

blog comments powered by Disqus
Kruger&Matz szturmuje rynek telewizorów
Autor: Łukasz