PODPOWIEDZI:
- 600 zł Cash back na pralki Samsung w sklepie RTV Euro AGD

Limitowana Edycja Smartfona OnePlus 3T!

Limitowana Edycja Smartfona OnePlus 3T!

Sieć zwaną internetem, obiegła właśnie informacja o pojawieniu się limitowanej edycji jednego z flagowców marki OnePlus. Ten kontynuator niezwykłej serii smartfonów doczekał się specjalnego wariantu, który z pewnością spodoba się części z Was! Co jeszcze przygotowała ta azjatycka marka? Zapraszam!

Taki zabieg nie zdarza się zbyt często! OnePlus to jedna z tych Chińskich marek, która cieszy się sporym zaufaniem i uznaniem zarówno wśród klientów jak i publicystów. Co najważniejsze, producenci poszli za głosem klientów i postanowili stworzyć dodatkową linię OnePlus 3T o nazwie "Midnight Black"! Skąd taki pomysł? Przedstawiciele OnePlusa ujawniają, że wszystko zostało podyktowane właśnie prośbami ich klientów by ci wypuścili na rynek model "3T" w takich barwach i wyjątkowych podzespołach. 


midnight black oneplus

Bardzo istotną informacją jest nawiązanie ścisłej współpracy dewelopera z salonem koncepcyjnym "Colette". Za sprawą jednodniowej imprezy, która odbyła się w Paryżu, marka postanowiła uruchomić sprzedaż nietypowego wariantu OnePlus 3T, ale tym razem z pomocą Hyperbeast. Już za dwa dni odbędzie się specjalna impreza, na której zostanie rozdanych dość ograniczona liczba sztuk tej słuchawki! Zaskoczeni? Przecież już wszyscy powinni czuć się przyzwyczajeni do różnorakich dziwactw tej firmy, rzecz jasna w pozytywnym tego słowa znaczeniu!

nowy oneplus 3


Szukasz czegoś z marki premium? Co powiesz na ten niebywały model!


Ostatecznie nie pozostaje nic innego jak tylko grzecznie czekać na premierę. Ale, co z samym urządzeniem? Czym dokładnie wyróżnia się ów limitowany model? Czy możemy liczyć na "coś więcej"? Otóż, tak. Model ten wyróżnia się nader wyjątkową obudową wytworzoną z aluminium w kolorze czarnym. Dzięki temu słuchawka prezentuje się wyjątkowo elegancko i ponadczasowo. Całość tworzy zbita do kupy konstrukcja typu unibody, która naszym zdaniem jest praktycznymi i nadzwyczaj estetycznym rozwiązaniem. 

kolejna nowość od OnePlus

Co w kwestii parametrów? Tutaj OnePlus nie pokusił się zbyt znaczące zmiany. Producent wspomina o jednostce Snapdragon 821 wraz z 6 GB RAM oraz 128 GB ROM! Równie istotną cechą tego urządzenia jest technologią szybkiego ładowania o wdzięcznej nazwie "Dash Charge" Dzięki temu rozwiązaniu, ładowanie przez 30 minut wystarczy na cały dzień pracy naszej słuchawki. Czy to już wszystko? Na obecny moment już tak, ale wspomnijmy jeszcze o cenie, która ma wynieść ok. 480 zielonych, co daje ok. 2 tys. złotych. Produkt ten będzie w sprzedaży od 22 marca, a dostępnych będzie zaledwie 250 jednostek, zatem trzeba będzie szykować się na emocjonującą i zażartką walkę. 

blog comments powered by Disqus
Limitowana Edycja Smartfona OnePlus 3T!