PODPOWIEDZI:
JVC LT-55VAO9200 55" OLED TELEWIZOR

Samsung HU6900 - kolejne telewizory UHD na naszym rynku

Samsung HU6900 - kolejne telewizory UHD na naszym rynku

Firma Samsung poszerzyła właśnie swoją ofertę nowoczesnych telewizor oferujących rozdzielczość UHD. Seria Samsung Smart TV HU6900 trafia bowiem na sklepowe półki. Dużą zaletą są tu także całkiem przystępne ceny, jak na tak nowoczesne i zaawansowane technologicznie urządzenia.

Samsung Smart TV HU6900 to nowa seria telewizorów UHD od Samsunga. Znajdziemy w nich wszystkie autorskie technologie firmy Samsung, które odpowiedzialne są za nieskazitelną jakość obrazu oraz rozbudowaną funkcjonalność tegorocznych modeli telewizorów. Warto zwrócić uwagę na np. funkcje skalowania obrazu do rozdzielczości Ultra High Definition, czyli czterokrotnie większej od standardowej Full HD. Starsze materiały wideo czy filmy na płytach DVD nabiorą dzięki tej funkcji zupełnie nowej jakości.

Samsung UE55HU6900 2

Mamy tu także algorytmy Digital Noise Filter i Digital Clear View, które zagwarantują brak jakichkolwiek cyfrowych zakłóceń obrazu. Każdego powinien zachwycić ostry jak brzytwa obraz świetnej jakości. Jest to zasługa działania dynamicznego kontrastu Mega DCR oraz technologii Clear Motion Rate o współczynniku 200 Hz. Jest tu również wbudowany czterordzeniowy procesor, który zapewnia sprawne działanie wszystkich funkcji i technologii zawartych w nowych telewizorach Samsung.

Warto wspomnieć o nowej funkcjonalności Multi screen, za pośrednictwem której na ekranie telewizora wyświetlimy jednocześnie obraz z aż czterech źródeł. Chcesz obejrzeć mecz, a Twoja żona ulubiony serial? Z nowym telewizorem Samsunga nie będzie trzeba się już kłócić. Każdy może obejrzeć to, na co ma ochotę i podzielić się ekranem z drugą, trzecią i czwartą osobą.

Samsung UE55HU6900

W nowej serii Samsung Smart TV HU6900 mamy także kartę sieciową z funkcją WiFi Direct. Korzystając np. z najnowszej wersji mobilnej aplikacji Samsung Smart View połączymy nasz smartfon bezpośrednio z telewizorem. Obejrzenie filmiku nagranego telefonem na ekranie telewizora nie będzie więc żadnym problemem.

blog comments powered by Disqus
Samsung HU6900 - kolejne telewizory UHD na naszym rynku