PODPOWIEDZI:

“Galaktyczny” Note 7 Nie Otrzyma Najnowszego Androida!

“Galaktyczny” Note 7 Nie Otrzyma Najnowszego Androida!

Wielu miało nadzieję, że najnowszy model z rodziny “Note” otrzyma wszystko, co będzie najnowsze w dniu premiery. Począwszy od układu, a zakończywszy na testowanym wciąż Androidzie “N”. Jednak, z tym ostatnim może trochę nie wypalić, gdyż pojawiły się pewne niepokojące przesłanki. Więc, czy przyszli posiadacze Note’a 7 obejdą się smakiem? Sprawdźmy to!

Omawiany dziś model wzbudza ogromne zainteresowanie zarówno wśród pasjonatów marki, jak i wśród mediów. Wszystko za sprawą urządzenia, które nie grzeszy brakiem mocy obliczeniowych! Bowiem, swoją specyfikacją znacznie przewyższa Samsunga Galaxy S7! Jeszcze większy “hype” wywołała mała kontrowersja z numeracją kolejnego przedstawiciela rodziny Galaxy Note, w której twórcy postanowili przeskoczyć o jedno “oczko” i od razu wydać Note’a jako siódmego z kolei. Głównym celem takich poczynań był, jest i zapewne będzie… marketing.


 

Bowiem, jeśli najnowszy Note pojawiłby się z numerkiem “6”, wówczas byłby w głównej mierze kojarzony z poprzednim flagowcem Samsunga, Galaxy S6, co się firmie raczej nie kalkuluje. Przecież klient mógłby błędnie wysnuwać wnioski i łączyć Note’a 6 ze wspomnianym “galaktycznym” flagowcem. Stąd właśnie ten przeskok. Teraz falę rozczarowań, krytyki i licznych niedowierzań może wywołać inna sprawa, a mianowicie wersja systemu operacyjnego! Pamiętacie jeszcze wstępne ustalenia, jakoby owe urządzenie miało otrzymać Androida w wersji “N”, która jest obecnie w fazie testów? No, właśnie… zapomnijcie o tym.

Wg obecnych ustaleń, systemem, z którym wystartuje ów phablet jest znany nam wszystkim Android 6.0.1 Marshmallow! Zatem, między bajki możemy włożyć możliwość pojawienia się tych dwóch nowości w jednym czasie. Najnowsza odsłona Androida pokaże się oficjalnie najwcześniej pod koniec tego roku, zaś Note 7… 2 -ego lipca bieżącego roku! Czy warto narzekać na brak Androida “N” na pokładzie Note’a 7? Otóż, nie. Dlaczego? Przecież dobrze wiemy wszyscy, że świeży Android zawsze ma typowe problemy przysłowiowego wieku dziecięcego! Note to urządzenie wysokiej klasy i raczej nikt z zainteresowanych nie chciałby otrzymać go z niestabilnym jeszcze OS-em.

Interesuje Cię najnowsza "Galaktyka" od Samsunga? Koniecznie sprawdź tę ofertę!


Jeśli wieści o premiery się spełnią, na Samsunga Galaxy Note’a 7 przyjdzie nam poczekać już niecały miesiąc! Jednakże z całą redakcją wyczekujemy momentu, w którym Samsung już oficjalnie datę premiery urządzenia i zaprosi nas na premierę! Możecie być pewni, że ktoś z redakcji pojedzie na event i na bieżąco zrelacjonuje całe wydarzenie na portalu VideoTesty.pl! Tym czasem, zapraszam was gorąco do komentowania i brania aktywnego udziału na naszym forum! ;)

blog comments powered by Disqus
“Galaktyczny” Note 7 Nie Otrzyma Najnowszego Androida!