PODPOWIEDZI:

Kto Otrzyma Androida Nougat? - Wstępne Rokowania

Kto Otrzyma Androida Nougat? - Wstępne Rokowania

Najnowszy system Google’a zyskuje na rozgłosie, czego owocem są coraz częstsze plotki, pogłoski oraz spekulacje na temat tego, jaki model smartfonu otrzyma update do Androida z cyferką “siedem” w tytule! Choć system ten ma przed sobą jeszcze długą drogę do przebycia, aż do oficjalnej premiery, my jednak postaramy się przybliżyć Wam informacje dot. szansy otrzymania przez was wersji “Nougat”! Zapraszam!

Na wstępie warto przypomnieć, że w ostatnim czasie została wytypowana nazwa nowego Androida! W ramach specjalnie przygotowanej do tego celu ankiecie, użytkownicy mogli swobodnie wybrać jedną z kilku dostępnych opcji. Jak się okazało, największą liczbę oddanych głosów uzyskał wspomniany na początku, Nougat! Zatem, od teraz Android 7.0 z kryptonimem “N”, możemy śmiało nazywać popularnym deserem, ale… czy rzeczywiście będzie tak słodko jakby mogło się nam wydawać? Dowiemy się z czasem…

Jaki smartfon wybrać? Stworzony przez nas ranking smartfonów Ci w tym pomoże!


Jak to często bywa w świcie, nie zawsze otrzymujemy to, co tak naprawdę byśmy chcieli lub/i potrzebowali. Nie inaczej będzie w przypadku najnowszej odsłony systemu mobilnego od wujaszka Google’a! Już po ostatniej aktualizacji do Marshmallow’a, w sieci wylewały się gorzkie żale wobec niezrozumiałej nikomu ignorancji, której owocem był brak dostępności update’u czyjegoś urządzenia. Rzecz jasna, producenci urządzeń notorycznie bronią się wmawianą nam jak mantra opinią, że nowszy Android jest kilkukrotnie bardziej wymagający pod względem mocy obliczeniowych naszego smartfonu/tabletu. Nie jest to do końca prawdą, co śmiało możemy dostrzec, jak na kilkuletnich smartfonach można zainstalować Androida Marshmallow, który działa wyśmienicie! 

W tym biznesie liczy się kasa, ale ten temat jest skrzętnie przykrywany kołderką zwaną “bezpieczeństwo i wygoda”... nie ma co jednak nad tym się roztrząsać, zatem przejdźmy do sedna dzisiejszego tematu! Kto otrzyma Noguat’a… prawdopodobnie. Bowiem, miejcie na uwadze, że obecne dane nie są w stu procentach potwierdzone, a część jest wynikiem typowych spekulacji, co nie zmienia faktu, że warto nieco pochylić się nad tą sprawą! Kto jest pewniakiem na tej liście? Rzecz jasna… Nexusy! Muszę jednak Was zmartwić. Ci którzy regularnie śledzą materiały na VT wiedzą już doskonale, że ów update uzyskają posiadacze Nexusa 5x oraz Nexusa 6P. Istnieje jeszcze cień szansy, aby tego zaszczytu dostąpili posiadacze Nexusa 6!


Chcesz kupić dobrego smartfona? Co powiesz na tego sensacyjnie dobrego flagowca - Huawei P9?
 

Zapytacie kto jeszcze? Do tej zacnej listy dopisać można z pewnością rodzinę Galaxy S7. Szokującej jest, że nie ma tutaj Galaxy S6, S6 Edge, S6 Edge Plus! Czyżby Koreańczycy polecieli po bandzie?! Cóż, LG także nas raczej nie rozpieści, bowiem jego lista modeli zaczyna się na G4, a kończy na G5. Miejmy nadzieję, że jeszcze nic straconego i… moje stare i poczciwe G3 otrzyma aktualizację! ;) Kto następny? HTC najpewniej zaktualizuje modele takie jak: HTC 10, HTC One A9 oraz HTC One M9. Zaś, w przypadku Motoroli (Lenovo) mamy do czynienia z całym wysypem modeli: Moto G4, Moto G4 Plus, Moto Z, Moto X Force, Moto X Style, Moto X Play oraz Moto G Turbo. Normalnie... “na bogato”!Obecnie pominięto takich producentów jak: Sony, Huawei, Xiaomi czy też Meizu, ponieważ na ich temat wiadomo tyle, co… facet znający płeć dziecka zaraz po stosunku… Porównanie być może nie trafione, ale dość obrazowo ukazuje obecny stan rzeczy. Prawie pewne jest, że update dosięgnie produkty OnePlus (OnePlus X, OnePlus 2, OnePlus 3), ale czy taką samą pewność mamy w przypadku pozostałych? No, właśnie. W miarę dalszego posuwania się… tematu Androida 7.0 Nougat, z pewnością będziemy dzielili się wszelakimi wiadomościami traktującymi tę sprawę. Tym czasem, zapraszam Was do komentowania! ;)

blog comments powered by Disqus
Kto Otrzyma Androida Nougat? - Wstępne Rokowania