PODPOWIEDZI:

Wkrótce Pojawi się Wariant "Mini" Xiaomi Redmi Pro!

Wkrótce Pojawi się Wariant "Mini" Xiaomi Redmi Pro!

Niespełna tydzień temu wspominaliśmy o rychłym pojawieniu się wyjątkowego smartfonu, Xiaomi Redmi Pro. Urządzenie to cechuje się stosunkowo dużymi gabarytami oraz mocną specyfikację. To pierwsze może się niektórym nie spodobać, dlatego też Chińczycy maja w planach wypuścić na rynek pomniejszą wersję Redmi Pro! Czy Xiaomi jest nas w stanie czymś jeszcze zaskoczyć?

Omawiany producent smartfonów to bez wątpliwości najbardziej rozwijająca się marka tamtego zakątka świata. Wciąż docierają do nas informacje o jej nowych produktach, które mogą stanowić realne zagrożenie dla konkurencji “zachodniej”! Świetne wykonanie, oryginalny design oraz zaskakująco niska cena, to najważniejsze cechy charakteryzujące Xiaomi. Do tejże listy dopisać będziemy mogli również mnogość w ilości wariantów jednego modelu, bowiem słuchawki rodem z Państwa Środka występują w wersjach standardowych, pro oraz mini. My zajmiemy się dzisiaj tą ostatnią, która związana jest z modelem Redmi Pro.

redmi pro mini tył
 

Specyfikacja modelu Xiaomi Redmi Pro jest nader potężna i wzbudza szacunek wśród konkurentów. Jedyne co może odstraszyć potencjalnych klientów to… rozmiar ekranu. Jednym 5.5 - cala może wydawać się standardem, jednakże w większości bardziej optymalnym rozwiązaniem byłoby zastosowanie matrycy 5.2 - cala. Taka właśnie ma pojawić się w owym modelu z dopiskiem “Mini”. Ponadto, ma ona charakteryzować się technologią 2.5D OLED oraz rozdzielczością Full HD. Sercem urządzenia stanie się jednostka Qualcomm Snapdragon 652 o taktowaniu 1.8 GHz z układem graficznym Adreno 510.

redmi pro tył
 

Cały zestaw będzie wsparty przez 3 lub 4 GB RAM-u (zależy od wersji) oraz 64 lub 128 GB pamięci wewnętrznej. Ciekawie, prawda? To dopiero początek, ponieważ smartfon będzie miał do zaoferowania również matrycę aparatu głównego o rozdzielczości 13 mpix wraz z podwójną diodą doświetlającą LED, czytnik linii papilarnych oraz akumulatorek o pojemności aż 4000 mAh! Dzięki temu, z pewnością nie będziemy zmuszeni często uciekać się do ładowania naszej słuchawki. Jeśli chodzi o system, to zapewne i w tym przypadku będzie mowa o Androidzie w wersji 6.0 Marshmallow.


redmi pro mini front

Jak sądzicie, czeka nas hit czy kit? Data premiery nie jest jeszcze znana. Moim zdaniem, słuchawka prezentuje się okazale, co może się wielu spodobać. Wielu z was zapewne stwierdzi, iż taka mnogość wariantów jest zbędna. Ja osobiście skwitowałbym to stwierdzeniem: kto bogatemu zabroni? Dzięki takiemu rozwiązaniu niemalże każdy może wybrać coś dla siebie, nie sądzicie? Smartfon ten występuje w wariantach:

  • 3GB RAM/32GB   ROM     ok. 1000 złotych

  • 4GB RAM/32GB   ROM    ok. 1100 złotych

  • 4GB RAM/128GB ROM    ok. 2000 złotych


Mimo wszystko zapraszam Was do dyskusji na ten temat w sekcji komentarzy poniżej materiału! Aby porozmawiać na inne tematy, zapraszam Was także na nasze forum! ;)

blog comments powered by Disqus
Wkrótce Pojawi się Wariant "Mini" Xiaomi Redmi Pro!