PODPOWIEDZI:

LG X Power i LG X Mach - Dobre Słuchawki za Rozsądną Kasę?

LG X Power i LG X Mach - Dobre Słuchawki za Rozsądną Kasę?

Od dłuższego czasu nie mówiliśmy praktycznie nic na temat nowych urządzeń od tego koreańskiego producenta, a warto przyznać, że mają one kilka cech wartych zauważenia! Tym razem nie będziemy mieli do czynienia z budżetowymi produktami, zatem możecie już delikatnie odetchnąć z ulgą. ;) Przed nam naprawdę kawałek dobrego sprzętu mobilnego…

Ostatnio najczęściej poruszaliśmy temat LG podczas targów MWC w Barcelonie, kiedy to zapowiadany był flagowy smartfon LG G5. Prócz tego telefonu, producent zapowiedział jeszcze dwa modele:LG X Style, LG X Max, LG X Power oraz LG X Mach. Dwa ostatnie właśnie trafiły do naszego kraju i mogą śmiało powalczyć o miano mocnego średniaka na rynku! Nie wierzycie? Sprawdźmy to razem.


LG X Line
 

Warto przyznać, że kunsztownym designem te modele definitywnie nie grzeszą, ale nie to zawsze jest najważniejsze. Zresztą, o gustach podobno się nie dyskutuje? Zatem, LG X Power może pochwalić się całkiem niezłym ekranem IPS o rozmiarze 5.3 - cala i rozdzielczości HD 720p.

Centrum dowodzenia tego modelu stał się niezbyt wysilony procesor MediaTek MT6735 o taktowaniu 4x1.3 GHz oraz grafika Mali - T720. Całość wspierana jest przez 2 GB RAM-u oraz 16 GB pamięci wewnętrznej. Model ten cechuje się także dwoma aparatami o rozdzielczości 13 oraz 5 mpix, a także baterią o pojemności 4100 mAh. Ta ostatania ma naładować się do pełna poniżej 2 godzin dzięki funkcji MediaTek Pump Extra Plus.

LG X Line front
 

Drugim modelem jest rzecz jasna LG X Mach, który wyróżnia się nieco większą matrycą, bo o przekątnej 5.5 cala i rozdzielczością Quad HD! Co za tym idzie, słuchawka otrzymała procesor Qualcomm Snapdragon 808 wraz z grafiką Adreno 418. Wsparciem dla tego zestawu będzie aż 3 GB RAM-u oraz 32 GB ROM-u. Ostatni element możemy rozszerzyć o kolejne 256 GB przy pomocy karty microSD. Jeżeli wspominać już o walorach fotograficznych, to tutaj mamy do czynienia z główną matrycą o rozdzielczości 12.3 mpix oraz szerokokątnym obiektywem frontalnym o rozdzielczości 8 mpix.

Bateria jest tutaj umieszczona nieco mniejsza, bo ma jedynie 3000 mAh. Nie zapomniano jednak o module szybkiego ładowania!


LG X Power


Oba urządzenia łączy system Android w wersji 6.0 Marshmallow oraz moduł LTE. Jednakże w tym drugim ów moduł zalicza się do kategorii 9 - tej. Tak czy inaczej, smartfony pojawią się w połowie tego miesiąca w sklepach w cenach kolejno: 999 oraz 1899 złotych! Są to ceny sugerowane, zatem co nieco może się jeszcze zmienić. Czy jesteście nimi zainteresowani? Napiszcie w komentarzach, co o tym wszystkim sądzicie! ;)

Ceny powyższych telefonów znajdziecie poniżej:

blog comments powered by Disqus
LG X Power i LG X Mach - Dobre Słuchawki za Rozsądną Kasę?