PODPOWIEDZI:

War Thunder: Ground Forces - trwa faza otwartej bety

War Thunder: Ground Forces - trwa faza otwartej bety

Grę War Thunder zna już cały świat! Liczba grających sięgnęła już 6 milionów. Rozpoczęły się otwarte beta testy dodatku Ground Forces. Dzięki temu wroga możemy zaatakować nie tylko z powietrza, ale także z lądu, przy pomocy pancernych bestii. Nic nie stoi na przeszkodzie aby zrobić to i z lądu i z powietrza!

16 maja udostępniona aktualizację 1.41, która umożliwia zagranie w otwartą betę War Thunder: Ground Forces. Gaijin Entertainment umożliwia nam teraz sprawdzenie swoich umiejętności nie tylko w powietrzu, ale też na lądzie.

Zasiądź za sterami stalowej bestii, siejąc spustoszenie na polach bitew drugiej wojny światowej.

War Thunder: Ground Forces

“Od samego początku naszym celem było stworzenie tytułu, w którym gracze mogliby doświadczyć różnorodnych niebezpieczeństw globalnego konfliktu, nie ruszając się sprzed monitora.” – powiedział Anton Yudintsev, dyrektor zarządzający Gaijin Entertainment. “Ten hurkot, który właśnie słyszycie w oddali, to odgłos wielu z ponad 6 milionów graczy War Thunder, którzy właśnie ruszyli do ataku w opancerzonych jednostkach naziemnych. Ci, którzy preferują podniebne potyczki, niech lepiej jednym okiem zerkają w dół, na ląd, ponieważ właśnie ruszyły otwarte betatesty Ground Forces.”

War Thunder: Ground Forces

» Hama uRage - recenzja niezłej i taniej myszki optycznej

Połączenie Ground Forces i War Thunder daje nam możliwość utworzenia własnych sił zbrojnych, składać się mogą one z czołgów i samolotów. Dostępnych jest wiele wariantów taktycznych i sprzętu wojennego. Mamy maszyny zwinne lecz słabe, a także pancerne kolosy, powolne lecz śmiercionośne.

War Thunder: Ground Forces

Póki co do dyspozycji graczy oddano sowieckie i niemieckie siły naziemne. Do wyboru czołgi każdego kalibru, lekkie, średnie i ciężkie, a także samobieżna artyleria i działa przeciwlotnicze.

Niedługo ma także zostać ujawniona data wydania Ground Forces na PS4.

blog comments powered by Disqus
War Thunder: Ground Forces - trwa faza otwartej bety