PODPOWIEDZI:

Czołgi wjeżdżają na Playstation 4 - dołącz już dziś

Czołgi wjeżdżają na Playstation 4 - dołącz już dziś

Od kilku dni dla posiadaczy konsoli Playstation 4 dostępny jest dodatek Ground Forces do darmowej gry War Thunder. Konsolowcy będą mogli pograć także z użytkownikami komputerów PC po sieci.

Zupełnie za darmo możecie już pograć w War Thunder: Ground Forces.

Posiadacze Playstation 4, dzięki multiplayerze z opcją crossplatform mogą pograć z użytkownikami komputerów PC i MAC.

Do Waszej dyspozycji studio Gaijin Entertainment oddało ponad 400 jednostek wojennych, dokładnie odwzorowanych samolotów i czołgów, z okresu II Wojny Światowej. Liczba ta będzie się sukcesywnie powiększać, dochodzić będą kolejne pojazdy.

war thunder

O nowościach w War Thunder wypowiedział się dyrektor zarządzający Gaijin Entertainment, Anton Yudintsev: „Nasze codzienne starania cały czas są nagradzane przez społeczność fanów War Thunder. Niech świadczy o tym ponad 7 milinów graczy w wersji na PC! Teraz z ogromną radością witamy użytkowników PS4 i zapraszamy do wspólnej walki na polach II wojny światowej. Konsola PlayStation 4 pozwoliła nam stworzyć niezwykle piękną grę, która warstwą wizualną dorównuje tej z najsilniejszych komputerów. Ponadto urządzenie PlayStation®Camera okazało się być niezwykle przydatne podczas powietrznych walk – za sprawą funkcji śledzenia głowy, gracze mogą swobodnie rozglądać się w kokpicie, nawet podczas intensywnych starć.”

wsa

» Roccat Kone Pure Optical

Każdy posiadacz PS4 może zakupić specjalny pakiet „Invader”, zawierający amerykański samolot szturmowy, A-26C-45 Invader, oraz inne przydatne w rozgrywce bonusy.

Dodatkowo każdy subskrybent Playstation Plus otrzyma darmowo samolot P-36A „Hawk”, mysliwiec znany z bitwy Pearl Harbor.

blog comments powered by Disqus
Czołgi wjeżdżają na Playstation 4 - dołącz już dziś