PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
TOP 3 Najtańszych polecanych pralko-suszarek

Gigabyte M8000Xtreme – zabójcza broń w Twojej dłoni

Gigabyte M8000Xtreme – zabójcza broń w Twojej dłoni

GIGABYTE zaprezentował nowe urządzenia, których premiera miała miejsce na targach CeBIT 2010 w Hanowerze. GIGABYTE M8000Xtreme to unikalne rozwiązanie opracowane specjalnie z myślą o graczach. Druga seria gryzoni GHOST Gaming, do której należy M8000Xtreme, to przede wszystkim niespotykana dotychczas precyzja oraz szerokie możliwości dostosowania urządzenia do własnych potrzeb.

Gigabyte M8000Xtreme

GIGABYTE M8000Xtreme to unikalne rozwiązanie opracowane specjalnie z myślą o graczach. Seria myszek GHOST Gaming, do której należy M8000Xtreme, to przede wszystkim niespotykana dotychczas precyzja oraz szerokie możliwości dostosowania urządzenia do własnych potrzeb m.in. za pomocą rozbudowanych makr.

M8000X wykorzystuje zaawansowany sensor laserowy, wyróżniający się regulowaną rozdzielczością sięgającą do 6000 DPI. Dzięki temu gracze wybierający najnowszy produkt GIGABYTE mają gwarancję najwyższej dokładności i precyzji w trakcie wirtualnych potyczek.

Gigabyte M8000Xtreme

Niewątpliwym atutem M8000Xtreme jest także rozbudowany system definiowania i zapisywania własnych makr. Za sprawą zaawansowanego silnika GIGABYTE GHOST oraz 32 KB wbudowanej pamięci otrzymujemy możliwość zapisania aż do 70 makr. Makra te możemy za pomocą intuicyjnego edytora dowolnie modyfikować i tworzyć kombinacje wykorzystujące zarówno klawisze myszy jak i klawiatury. Rozwiązanie takie przekłada się na wysoki komfort pracy z M8000Xtreme. Dodatkowo GIGABYTE M8000Xtreme oferuje możliwość zmiany wagi myszy za pomocą dołączonych odważników (7 opcji) oraz charakteryzuje się wysoką ergonomią oraz atrakcyjnym wzornictwem.

blog comments powered by Disqus
Gigabyte M8000Xtreme – zabójcza broń w Twojej dłoni