PODPOWIEDZI:

Tegoroczne targi E3 w liczbach

Tegoroczne targi E3 w liczbach

Targi E3 2014 dobiegły już końca. Impreza jak zwykle przykuła uwagę graczy z całego świata. W poniższym newsie znajdziecie jej liczbowe podsumowanie. Czy było lepiej niż rok temu i kiedy odbędą się kolejne targi? W naszym materiale znajdziecie na to odpowiedź.

Targi E3 to siódme niebo dla miłośników gier. Na targach pojawia się bowiem mnóstwo gier i gamingowego sprzętu. Są nowe trailery, zapowiedzi, możliwość zagrania w różne tytuły czy przetestowania najnowszych urządzeń.

e3 2

Są już znane dane liczbowe dotyczące tegorocznych targów E3. Termin kolejnej imprezy też został przedstawiony przez organizatorów.

Sentry Eye Tracker - poznajcie trenera profesjonalnych graczy

Okazuje się, że E3 2014 to wzrost popularności wśród uczestników, ale spadek liczby wystawców. Na tegorocznych E3 pojawiło się w sumie 48,9 tysięcy osób, a więc o 1,5% więcej niż rok temu (kiedy było ich 48,2 tysiące). Jeżeli chodzi o producentów gier i sprzętu, było tym razem 200 firm, czyli o 30 mniej niż podczas poprzedniej imprezy.

e3

Stowarzyszenie Entertainment Software Association poinformowało także o terminie kolejnych targów. Odbędą się one w dniach 16-18 czerwca, ale 15 czerwca będzie dniem konferencyjnym. Oby uczestników i wystawców było wtedy jeszcze więcej.

blog comments powered by Disqus
Tegoroczne targi E3 w liczbach