PODPOWIEDZI:

Steam rozdaje gry z Larą Croft - I nie tylko z nią!

Szybki spis treści:
Steam rozdaje gry z Larą Croft - I nie tylko z nią!

Steam oferuje teraz dwie gry z serii Tomb Raider za darmo. I nie tylko. Jeżeli zastanawialiście się nad zakupem albo, w związku z koniecznością przebywania w domu, postanowiliście spędzić czas w iście sylwestrowy sposób (będę grał w grę) - nie musicie na to wydawać pieniędzy. Platforma Valve o was zadba.

Bardziej rozbudowaną z dwójki aplikacji oferujących przygody żeńskiej wersji Indiany Jonesa jest ta zatytułowana po prostu Tomb Raider. Wydany w 2013 roku reboot serii spotkał się z niezłym przyjęciem krytyków i doczekał się dwóch kontynuacji. To historia o jeszcze młodej Larze, która dopiero staje się tą bezpardonową poszukiwaczką przygód, którą kojarzymy. Produkcję trzeba zgarnąć przed 24 marca tego roku pod tym linkiem.

Screen z gry Lara na słupie

Swoją drogą 6 lat temu recenzowaliśmy Tomb Raider. Gra uzyskała u nas maksymalną notę, w tym za polski dubbing i oprawę graficzną. Ta druga nieco się zestarzała, ale wciąż trzyma poziom gry AAA.

Drugą opcją z tego uniwersum jest Lara Croft and the Temple of Osiris. To sequel nietypowego pomysłu na tę markę, czyli Guardian of Light. W zasadzie jest to gra logiczna, w którą można grać kooperacyjnie. Nawet z czterema graczami naraz. W sam raz na obecny czas przesiadywania w domu. Grę znajdziecie tutaj. Trzeba ją przypisać przed 24 marca.

Lara Croft Temple of the Osiris

Inne darmowe gry

Warto też rozważyć mniej znane produkcje, które także są teraz dostępne na Steamie za darmo. Obniżono o 100% cenę kooperacyjnej gry imprezowej Headsnatchers. Jeżeli zdążycie dodać ją do konta przed 22 marca (do 18:00), będziecie w posiadaniu szalonej zręcznościówki z 25 różnymi mapami i możliwością rozgrywki do czterech osób naraz po sieci lub lokalnie. Tu znajdziecie ten produkt.

Headsnatchers toaleta

Nieco dłużej darmowa będzie gra Deiland. To nietypowa jednoosobowa gra RPG ewidentnie inspirowana “Małym Księciem”. Zbiera w większości pozytywne opinie i z dwunastoma postaciami, a także ponad setką zadań powinna wystarczyć na sporo godzin rozgrywki. Ta promocja kończy się o siódmej rano 24 marca. Pod tym linkiem dostaniecie Deiland.

Deiland gra inspirowana Małym Księciem

Kolejną grą imprezową jest Drawful 2. Ze zgarnięciem jej można trochę zwlekać - posiedzi za darmo na Steamie do poranka 11 kwietnia. Polega na (jak sama nazwa wskazuje) rysowaniu obrazków zgodnie z zadanymi tematami. Gracze, których może być od 3 do 8 w jednej sesji, muszą zgadnąć, co przedstawia malunek. Link do darmówki znajdziecie tutaj.

Źródło: Steam

blog comments powered by Disqus
Steam rozdaje gry z Larą Croft - I nie tylko z nią!