PODPOWIEDZI:
Promocja na sprzęt AGD i RTV

GOCLEVER Quantum 600 - niedrogi phablet już niedługo w sprzedaży i to z gratisem!

GOCLEVER Quantum 600 - niedrogi phablet już niedługo w sprzedaży i to z gratisem!

GOCLEVER Quantum 600 to phablet, który został zapowiedziany na początku czerwca, a już za kilka dni wejdzie do sprzedaży. Producent przygotował niespodziankę - do premierowej ceny dodawany będzie bonus w postaci urządzenia AERODISPLAY, czyli małej przystawki HDMI do telewizora. Przeczytajcie naszego newsa i dowiedzcie się więcej o tym wyjątkowym zestawie.

GOCLEVER Quantum 600 to phablet, czyli urządzenie łączące w sobie najważniejsze cechy telefonu i tabletu. Kategoria tych urządzeń jest w Polsce i na świecie coraz to popularniejsza. Duży ekran urządzenia umożliwi między innymi wygodne czytanie e-booków. Nie będzie trzeba więc wydawać dodatkowych pieniędzy na zakup czytnika książek w elektronicznej postaci.

GOCLEVER Quantum 600

GOCLEVER Quantum 600 to urządzenie smukłe i niezwykle eleganckie. Plusem jest tu 6-calowy ekran HD 1280x720, wykonany w technologii IPS. Za wydajność odpowiada natomiast szybki czterordzeniowy procesor 1.2GHz Cortex A7 oraz 1GB RAM-u. Na nasze dane mamy natomiast 4GB pamięci flash (z możliwością rozszerzenia o kolejne 32GB). Specyfikacje uzupełnia moduł Bluetooth, podwójne złącze kart SIM (z obsługą usługi Aero2) oraz WiFi. Pojemność baterii wynosi 2800 mAh.

Ważną cechą phabletu jest system operacyjny Android 4.4 KitKat. Oprogramowanie to zapewnia wyższą wydajność i płynność działania oraz zwiększenie bezpieczeństwa naszych danych. Jest także optymalizacja zarządzania energią, odświeżona aplikacja Aparat czy funkcja Google Cloud Print.

GOCLEVER Quantum 600 2

Jeżeli phablet chcecie zabrać ze sobą na wakacje i wykorzystywać go do robienia zdjęć to również się nie zawiedziecie. GOCLEVER Quantum 600 posiada bowiem kamerę tylną o rozdzielczości 8MPix. Ważnym elementem jest tu bonus dodawany do Quantum 600, czyli urządzenie AERODSIPLAY (przystawka HDMI do telewizora), która umożliwi między innymi bezprzewodowe przesyłanie obrazu na duży ekran naszego TV.

GOCLEVER Quantum 600 w promocji z przystawką AERODSIPLAY pojawi się w sprzedaży już 7 lipca w sklepie internetowym KOMPUTRONIK oraz w strefie okazji Allegro (sklep KAREN) w cenie 599 zł. Warto zaznaczyć, że liczba modeli objętych promocją jest ograniczona.

blog comments powered by Disqus
GOCLEVER Quantum 600 - niedrogi phablet już niedługo w sprzedaży i to z gratisem!