PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Telefony i powerbanki w Promocji

TRENDnet TV-IP743SIC - Monitoring Dziecka z Dowolnego Miejsca

TRENDnet TV-IP743SIC - Monitoring Dziecka z Dowolnego Miejsca

TRENDnet TV-IP743SIC to wysokiej jakości kamera, która zapewni wygodny monitoring naszego dziecka z dowolnego miejsca. Jest tu bowiem możliwość podglądu obrazu na naszym urządzeniu mobilnym. W poniższym newsie znajdziecie więcej informacji o urządzeniu i jego zaletach.

Każdy troskliwy rodzic chce mieć kontrolę nad swoim maleństwem, by nie stało mu się nic złego. Niestety czasem nie możemy się rozdwoić. Technologia na szczęście i tutaj daje nam sporo udogodnień.

TRENDnet TV-IP743SIC 1

Kamera TRENDnet TV-IP743SIC zapewnia monitoring naszego dziecka i opcję podglądu obrazu na np. smartfonie. Możemy więc np. oglądać telewizję, gdy nasza pociecha śpi i mieć uruchomiony podgląd obrazu na telefonie. Usługa ta nazywa się TRENDnet Cloud.

Sama kamera jest bardzo kompaktowa i ma wygodnie regulowaną podstawę. Plusem jest także przegubowy uchwyt montażowy do instalacji na ścianie. Dużym udogodnieniem jest tryb nocny i dioda podczerwieni. Zapewnia to widoczność w całkowitej ciemności na odległości do 5 metrów.

TRENDnet TV-IP743SIC 2

Co jeśli np. pracujemy w biurze, a również chcemy mieć kontrolę nad naszą pociechą? Urządzenie możemy skonfigurować tak, aby wysyłało zarejestrowane nagrania na e-mail w przypadku wykrycia ruchu lub dźwięku. Dodatkowo mamy tu dwukierunkową komunikację głosową, dzięki zastosowaniu mikrofonu oraz słuchawek.

“Kamera TV-IP743SIC jest łatwa w instalacji i prosta w obsłudze,” stwierdził Sonny Su, dyrektor technologiczny TRENDnet. “Wystarczy, że użytkownicy będą po prostu śledzić kolejne kroki przedstawione na konfiguracji wideo, a urządzenie będzie gotowe do pracy w kilka minut.”

Zobaczcie proces instalacji oraz obsługę urządzenia:

blog comments powered by Disqus
TRENDnet TV-IP743SIC - Monitoring Dziecka z Dowolnego Miejsca