PODPOWIEDZI:

Samsung GALAXY Tab S w specjalnej muzycznej promocji

Samsung GALAXY Tab S w specjalnej muzycznej promocji

Firma Samsung po raz kolejny potwierdza, że zna się na promocjach i wie jak zwrócić na siebie uwagę. Mowa o nowej muzycznej promocji, gdzie do tabletów Samsung GALAXY Tab S dodawane będą słuchawki Samsung LEVEL On, których wartość wynosi aż 859 zł! Całkiem dużo jak na gratis do zakupu. Przeczytajcie poniższego newsa i dowiedzcie się więcej o tej atrakcyjnej promocji.

Zacznijmy od omówienia samych słuchawek. Model Samsung LEVEL On to idealny sprzęt dla osób, które lubią słuchać ulubionej muzyki ze swojego urządzenia mobilnego. Słuchawki są bowiem dedykowane smartfonom i tabletom. Mimo, że są one nauszne, to zaskakują swoją mobilnością i wygodą noszenia - można je bezproblemowo składać. Odznaczają się także minimalistycznym designem, który cieszy oko. Dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych - czarnej i białej.

Samsung LEVEL On

Ważną ich zaletą jest dźwięk rewelacyjnej jakości. Jest tu bowiem wbudowany 40-milimetrowy przetwornik czy podwójne membrany. Do komunikacji urządzenie wykorzystuje przewód mini jack, który ma także mikrofon czy przydatne przyciski służące np. do sterowania odtwarzaniem lub działaniem tabletu czy smartfonu.

Słuchawki te dodawane są przy zakupie tabletu Samsung GALAXY Tab S, który wyróżnia się np. ekranem Super AMOLED (o rozdzielczości WQXGA 2560 x 1600 pikseli i proporcjach obrazu 16:10), współczynnikiem kontrastu 100 000:1, wydajnymi podzespołami, zaawansowanymi technologiami poprawiającymi między innymi jakość generowanego obrazu czy wysoką funkcjonalnością.

Samsung GALAXY Tab S

Nowa promocja dotycząca tabletów z serii Samsung GALAXY Tab S oferuje także jeszcze jeden dodatek. Chodzi tu bowiem o półroczny darmowy dostęp do aplikacji muzycznej Deezer.

blog comments powered by Disqus
Samsung GALAXY Tab S w specjalnej muzycznej promocji