PODPOWIEDZI:

Baterie Energizer idealne do zabrania ze sobą na wakacje

Baterie Energizer idealne do zabrania ze sobą na wakacje

Jeżeli wyjeżdżacie gdzieś na wakacje, a Wasz aparat lub kamera korzysta z baterii, to powinniście się zainteresować nowymi akumulatorkami od firmy Energizer, które cechują się niesamowitą wydajnością i żywotnością. Jeżeli chcecie poznać ich kluczowe cechy, to przeczytajcie poniższego newsa.

Jesteś podirytowany, że w wielu Twoich urządzeniach elektrycznych włożone baterie trzeba po chwili zmieniać na nowe? A może wyjeżdżasz gdzieś na wakacje i porcja wydajnych baterii bardzo Ci się przyda? Jeżeli tak, to idealną propozycją są dla Ciebie najnowsze akumulatorki Energizer.

Baterie Energizer

Mowa dokładnie o linii Energizer ACCU recharge, w której skład wchodzą akumulatorki Energizer Universal, Energizer Power Plus, Energizer Extreme i Energizer Precision. Z powodzeniem zastąpią one całą masę baterii alkalicznych oraz mogą być doładowywane setki razy bez utraty swojej mocy. Wszystko to dzięki nowatorskim technologiom producenta.

Nowe akumulatorki są niezwykle mocne i bardzo żywotne. Zastosowane technologie minimalizują między innymi samoistne rozładowywanie i starzenie się ich. Jest tu również specjalnie zaprojektowana konstrukcja i zoptymalizowany skład elektrody. Najwyższe parametry baterii są zachowywane nawet po kilkuset doładowaniach.

Baterie Energizer 2

Z takimi akumulatorkami, nasze urządzenia pobierające sporo energii, jak np. latarki, aparaty cyfrowe, kamery czy urządzenia GPS, będą działały o wiele dłużej, co może w wielu sytuacjach okazać się kluczowe.

Jeżeli chcecie się dowiedzieć jeszcze więcej o nowych akumulatorkach firmy Energizer, to odwiedźcie stronę www.wiecejenergii.pl. Są tam np. wyniki testów nowych baterii, które idealnie zobrazują ich moc i wydajność.

blog comments powered by Disqus
Baterie Energizer idealne do zabrania ze sobą na wakacje