PODPOWIEDZI:

Oficjalna Specyfikacja smartfonu OnePlus 3!

Oficjalna Specyfikacja smartfonu OnePlus 3!

O tym modelu w świecie ogarniętym licznymi plotkami oraz spekulacjami jest bardzo niewiele informacji. Gdy o konkurencyjnych smartfonach możemy dowiedzieć się już stosunkowo wiele rzeczy, tak w przypadku nowego dziecka OnePlus już niekoniecznie. Nadeszła wreszcie chwila, w której to czar tajemniczości pryska i poznać możemy kilka wzmianek…

Obecnie najnowszy produkt flagowy tego chińskiego producenta zdaje się być całkowicie owiany tajemnicą. Pomimo szeregu prób związanych z chęcią pozyskania jakichś konkretniejszych informacji na jego temat, udało się odnaleźć jedynie strzęp informacji. Tym razem ich źródłem nie jest chociażby znany nam Evan Blass (@evleaks), a nierzadko wiarygodny benchmark AnTuTu. Cóż, już niejednokrotnie mogliśmy poznać się na wiarygodności zamieszczanych danych testowanych tam urządzeń!

Sprawdź najniższą cenę OnePlus One dostępną w sieci!


 

Jedno co możemy na obecną chwilę przyznać to brak jakichkolwiek “fajerwerków” w podanej Specyfikacji. Ponadto jest ona dość oszczędna, ale możemy wysnuć z niej parę wniosków. Otóż, główną jednostką napędową omawianego OnePlus 3 będzie procesor znany nam z tegorocznych flagowców, czyli Qualcomm Snapdragon 820. Nie rozerwalną całość będzie tworzyć z nim procesor graficzny Adreno 530. Dla zapewnienie sprawnej i optymalnej pracy urządzenia z pewnością przyda się pamięć RAM o wartości 4 GB.
 

Wg zamieszczonych danych na serwerze AnTuTu dowiadujemy się również, iż w OnePlus 3 nie zabraknie miejsca dla 32 GB pamięci dla potrzeb użytkownika smartfonu. Słuchawka została również wyposażona w dwa obiektywy aparatu (tylny i na froncie) o rozmiarach kolejno, 16 oraz 8 mpix. Rozmiar ekranu pozostaje dalej tajemnicą, aczkolwiek tego samego nie można powiedzieć o jego rozdzielczości, która wynosi 1080x1920 pikseli. Czyżby miałby to być ekran 5 - 5.5 calowy? Nie wykluczone. Końcową informacją jest system operacyjny urządzenia, którym najpewniej będzie Android w wersji 6.0.1.Zatem, poznaliśmy choć elementarne informacje dotyczące nowego urządzenia od OnePlus. Nie jest to zbyt wiele, ale na początek już coś! Choć szkoda, że do tej pory nie było nam dane poznać chociażby grafiki koncepcyjnej tegoż właśnie modelu. Jak specyfikację można jasno przewidzieć, tak wygląd przyszłego flagowego smartfonu może być nie lada zaskoczeniem! Jeśli trafimy na jakąkolwiek dodatkową informację traktującą temat OnePlus 3, nie omieszkamy jej opublikować! 

blog comments powered by Disqus
Oficjalna Specyfikacja smartfonu OnePlus 3!